Stánek na Olomoucké ulici

Z prostoru zastávky U soudu v Opavě byl odstraněn kýčovitý stánek. Malý zásah, který hodně pomohl k lepší vzhledu veřejného prostoru.

Původní stav.

Aktuální stav po odstranění stánku.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • Aleš K. 30.08.2022  ●  13:22

    Vůbec nebyl špatný a druhá fotka je z jiného místa.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 16
  • Petr 30.08.2022  ●  13:59

    Aleš K.: je to stejné místo

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 1
  • Nováková Naděžda 01.09.2022  ●  16:59

    Vše co je ve městě super se ruší!!!!

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 14
  • Roman Šenkýř 02.09.2022  ●  10:37

    Nechápu, pokud měl stánek tržby, tak byl na tomto místě lidem užitečný. Jeho služba tedy teď bude chybět.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 2
  • Jakub 06.09.2022  ●  09:14

    Pozor. Původní stánek nebyl kýčovitý. Byla to lekhá prosklená konstrukce, která narhazovala zastřešení zastávky a vhodně doplňovala prostor. To že byl vandalismem devastován a později oranžově polepen je jiná kapitola.

    Navrhoval jej nějaký architekt, bohužel si nemohu vzpomenout na jméno a nepodařilo se mi jej dohledat.

    Jeden obrázek z doby kdy na tom ještě nebyl tak zle, ale už ne v kondici.
    https://staraopava.cz/olomoucka2005/slides/PICT4372.html

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.