Komentáře

  • Ostravan 10.03.2020  ●  17:45

    Další haly by měly v nejbližších letech vyrůst v Třebovicích a na Slezské, viz článek v Moravskoslezském deníku.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • kletzky 10.03.2020  ●  21:19

    Krásná Tatra 148, radost pohledět.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • Cyklista 13.03.2020  ●  08:02

    kletzky: Krásná je, škoda jen, že při pohybu bývají hodně hlučné a díky stáří a nízkému výkonu i hodně pomalé.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.