Spojmont Ostrava – hala L

Záměrem investora je výstavba nové haly „L“ určené k nanášení nátěrových hmot – lakovny. Investor provozuje lakovnu na ulici U Cementárny v Ostravě – Vítkovicích. Tato lakovna bude uzavřena a přemístěna do nového objektu na ulici Suderova v Ostravě – Mariánských Horách. Nová lakovna bude plynule navazovat na stávající výrobní činnost investora v předmětné lokalitě v Mariánských Horách. Stavba bude trvalého charakteru a bude umístěna vedle dnes již zrekonstruované budovy bývalých Lidových milicí, se kterou bude tvořit samostatný celek. Pozemky určené k výstavbě haly jsou z větší části ve vlastnictví investora a budou napojeny na stávající infrastrukturu areálu a dopravní trasy. Hala „L“ je navržena jako jednoduchá stavba se sedlovou střechou o půdorysných rozměrech 48 x 30 m + 16,75 x 26 m a zastavěné ploše 1815 m2. Hala bude osazena čtyřmi lakovacími kabinami s plynovými hořáky na zemní plyn o celkovém tepelném výkonu 1142 kW. Součástí technologie lakování budou doprovodné činnosti, jako jsou tryskání, tmelení, broušení, odmašťování, skladování nátěrových hmot, míchání nátěrových hmot, omývání stříkacích pistolí, balení a expedice.

spojmontzdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.