Silnice II/464 Mošnov – rekonstrukce

Informace k zahájení stavby přeložky silnice II/464 – III/4809 v Mošnově mezi silnicí I/58 a sklady Čepro.

Předmětem stavby „II/464 Mošnov – rekonstrukce (III/4809)“ je výstavba uceleného úseku komunikace II/464 na k. ú. Sedlnice a Mošnov. Začátek předmětného úseku přeložky silnice je na stávající silnici II/464 v místě odbočky k železniční stanici Sedlnice, konec úseku přeložky silnice je na stávající silnici III/4809 za novou trafostanicí ČEZ, kde se v budoucnu napojí projektovaná přeložka silnice III/4809 v rámci stavby „Silnice I/58 Mošnov – obchvat“. Součástí stavby je také rekonstrukce asfaltových vrstev silnice III/4809 v úseku od konce přeložky silnice II/464 po napojení na silnici I/58.

Hlavní částí stavby je výstavba silnice II/464 v délce 1,000 km v kategorijním uspořádání S 9,5/70 a stykové křižovatky silnice II/464 a budoucí silnice III. třídy.
Součástí komunikace budou tři úrovňové křižovatky – nezbytně nutná úprava stávající stykové křižovatky silnice II/464 s odbočkou k železniční stanici Sedlnice, styková křižovatka silnice II/464 s budoucí silnicí III. třídy u Čepra v odsunuté poloze a nová průsečná křižovatka silnice II/464 s komunikacemi na plochy „K“ a „R“ průmyslové zóny Mošnov.

Součástí stavby jsou chodníky pro pěší a cyklostezka, výstavba autobusových zastávek veřejné linkové dopravy vč. nástupišť a ploch pro umístění přístřešku a veřejného osvětlení přechodu pro chodce, odvodnění komunikace, bezpečnostní zařízení a dopravní značení komunikací, vegetační úpravy a rekultivace rušených komunikací.

Dále jsou součástí stavby demolice drobných objektů a vyvolané přeložky/ochrany inženýrských sítí – el. vedení VN 22 kV.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.