Informace k projektu výstavby průmyslové haly CTPark Karviná.
Projekt je ve zprávě EIA označen pod názvem CTPark. Na oficiálním webu společnosti CTP však o průmyslovém parku v Karviné není žádná zpráva.
Posuzovaným záměrem s názvem „CTPark Karviná – hala KRN1“ je provoz společnosti STOW ČR, s.r.o. – odštěpný závod Karviná, vyrábějící kovové regálové systémy pro skladování zboží. Výroba bude přestěhována ze stávající lokality v Průmyslovém parku Karviná (bývalý areál podniku Kovona Karviná v blízkosti centra města na ulici Závodní) do průmyslové zóny Nové pole na severozápadním okraji Karviné. Katastrální území: Staré Město u Karviné, pozemky parcelní číslo 540/65, 540/63, 540/2.
Plocha je situována mezi ulicemi Bohumínská, Na Novém poli, spojkou mezi ulicemi Mysliveckou a Bohumínskou a pozemkem areálu Shimano.
Severozápadně, západně a jihozápadně od plochy záměru se nacházejí objekty průmyslové zóny (firmy SEJONG, Mölnlycke, Gates Hydraulics, Stant Manufacturing, LIFT COMPONENTS, DEXON, Shimano, Baumann Springs), z jihu k areálu záměru přiléhá skupina rodinných domů. Na severu, za ulicí Bohumínskou, jsou zemědělské pozemky (dle územního plánu se rovněž jedná o průmyslovou zónu), východně, za ulicí Bohumínskou, se rozkládá výrobní areál společnosti GS Caltex a zemědělsky využívané pozemky a za nimi (oddělená železniční tratí) se nachází městská ČOV.
Příjezd k novému areálu bude po účelové komunikaci Na Novém poli procházející průmyslovou zónou.
Celková plocha areálu záměru je cca 25 360 m2, z toho výrobní a skladová hala bude zaujímat plochu cca 16 000 m2 (132 x 120 m). Zbytek budou tvořit zpevněné plochy (komunikace, parkoviště pro 50 osobních vozidel, manipulační plochy) a zatravněné plochy.
zdroj: EIA








Poslední komentáře
- 22.01 (Demolice bývalého objektu BAUHAUS) Technicky měl. Všechny budovy v památkově zóně maj
- 22.01 (Demolice bývalého objektu BAUHAUS) Zrovna nedávno dával DAC zajímavý podcast, zda je
- 22.01 (Cyklostezka v předprostoru FN Ostrava) Kdyby raději misto nepotřebné cyklostezky přes par
- 22.01 (Retail park Ostrava-Nová Bělá) aldik: Parkovací dům již koupil nový majitel. Ve h
- 22.01 (Fabulace kolem nového OC ve Frýdku-Místku) Minimální informovanost, nízká vzdělanost, nulová
- 22.01 (Orlová zbourá bývalé kino) Orlovou spasí mrakodrap. Město s největších p
- 22.01 (Hrnčířská 1) Nad vstupem umístěno nové podsvícené logo objektu.
- 22.01 (Revitalizace prostoru u Floridy) Jih nezůstává pozadu...
- 22.01 (Retail park Ostrava-Nová Bělá) To je hnus. Ale my jsme už národ odsouzený k záhub
- 22.01 (Karviná městem pro cyklisty v MSK) Patří tyto komentáře na stránky o stavitelství v M
- 22.01 (Fabulace kolem nového OC ve Frýdku-Místku) Město samozřejmě už dávno před stavbou obchvatu mě
- 22.01 (CEPIS získal povolení) MS kraj bude mít svůj Tančící dům.. Skvělý projekt
- 22.01 (Retail park Ostrava-Nová Bělá) aldik: přesně tak , stavět tyhle ohavné nesmys
- 22.01 (Cyklostezka v předprostoru FN Ostrava) tady to chce dostat z této strany do areálu parkov
- 22.01 (Retail park Ostrava-Nová Bělá) A já si říkal co se to tam kope jak jsem okolo, al
- 22.01 (Demolice vily v Šenově u Nového Jičína) Jakub:Z leteckých snímků poznáš porušení st
- 22.01 (Cyklostezka v předprostoru FN Ostrava) Bude se muset pořešit blokování aut, jinak se z cy
- 22.01 (Cyklostezka v předprostoru FN Ostrava) Super... A kdy město postaví cyklostezku přes svin
- 20.01 (Fabulace kolem nového OC ve Frýdku-Místku) Klobouk dolů před Martinem. Perfektně napsáno! Más
[další..]