Sídlo firmy Moravia Trend s.r.o.

Jedná se o novostavbu „Sídla firmy Moravia Trend s. r. o., s veřejnou čerpací stanicí PHM“ na pozemku sousedícím se silnicí II/464.
Výška objektu sídla firmy bude cca 8,8 m nad upraveným terénem kolem objektu. Výšková úroveň pozemku stavby se násypem zvýší tak, že plochy čerpací stanice a upravený terén budou o 1 ÷ 1,5 m nad úrovní původního terénu.
V objektu sídla firmy budou v patře kanceláře se skladem a archivem firmy Moravia Trend a příleţitostné ubytování pro pracovníky firmy. V přízemí objektu bude prodejna a sklady čerpací stanice, sociální zařízení pro návštěvníky, restaurace pro 40 osob a myčka osobních a malých užitkových vozidel.

Objekt sídla firmy o rozměrech 25,7 x 17,75 m, zastavěné ploše 382 m2 a obestavěném prostoru 2 550 m3, bude zděný dvoupodlaţní objekt, založený na základových pasech a železobetonové desce. Stropy objektu budou železobetonové se ztraceným bedněním z nosníků Porotherm a vložek Miako. Schodiště z přízemí do patra bude ze železobetonových prefabrikátů. Střecha a strop patra bude vytvořen konstrukcí krovu. Střecha objektu bude valbová ve sklonu 27° s vikýři a střešními okny. Okna, dveře a výkladce jsou uvažovány plastové, s izolačním dvojsklem. Na střeše z východní a jiţní strany objektu budou rozmístěny fotovoltaické panely.
V patře objektu budou umístěny kanceláře firmy, sociální zařízení a sklad s archívem. V druhé polovině patra bude příleţitostné ubytování pro pracovníky firmy cca 12 lůţek v pěti pokojích s předsíní a sociálním zařízením u každého pokoje. Patro bude přístupné schodištěm ze vstupní haly v přízemí. V přízemí bude vstupní hala se sociálním zařízením pro návštěvníky. Ze vstupní haly bude přístupná prodejna čerpací stanice se sklady, zázemím a s restaurací s cca 40 místy u stolu, s přípravou jídla, sklady a sociálním zázemím. Restaurace bude zaujímat plochu 60 m2, zázemí restaurace pak 37 m2.

Související články


Komentáře

  1. LoLec.CZ :

    Na této stránce dole je pár fotek s vizualizacema benzinky: http://www.lionoil.cz/

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Martin [msstavby.cz] :

    LoLec.CZ: Za odkaz děkujeme !

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.