Saunové centrum v Ostravě-Pustkovci

Ve spolupráci s architekty Ing. arch. Petrou Švančarovou a Ing. Arch. Petrem Švančarem začaly práce na projektu saunového centra v Ostravě-Porubě v rozsahu stavebního povolení. Navrhovaný objekt je přízemní nepodsklepený. Hmota objektu má dvě výškové úrovně, obě s plochou střechou. V severní části na saunu navazuje terasa, zpuštěná do terénu pomocí opěrných zdí. Fasády jsou tvořeny kombinací omítek v šedých odstínech a dřevěného obložení. Zastavěná plocha objektu je 340 m2.
Vizualizace

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.