Čeladná se stále rozrůstá

Obec Čeladná se díky rychlému a razantnímu rozvoji v posledních letech mění postupně k nepoznání. Nechybí zde obchody, kavárny, moderní lékařské středisko, pekárna, lázně a wellness.
Sotva byly dokončeny práce na nové sportovní hale, dětském hřišti a na revitalizaci území v centru pro budoucí park, již nyní jsou připraveny plány na výstavbu dvou domů s byty, obchody a kancelářemi.
Stavbaři pracují na nové restauraci, luxusním hotelu a mateřské škole, v pokročilém stadiu je také výstavba nové budovy železniční zastávky.
„V Čeladné jsme již postavili více než dvě stě nových bytů. V těchto dnech zahajujeme prodej apartmánů v posledních dvou obytných domech, které vyrostou v centru obce. V objektu Park Residence bude 18 bytů, především dvou a třípokojových, Residence Žárovec nabídne prostorově nadstandardně řešené dvou až čtyřpokojové byty o velikostech až 120 čtverečních metrů,“ řekl manažer projektu Jakub Bernady.
„Byty budou připraveny k nastěhování na konci léta 2012. Samozřejmostí je parkování aut v garáži, nadstandardní vybavení všech bytů a také jejich důkladné zabezpečení včetně kamerového systému,“ doplnil Bernady.
V obci se rovněž počítá s otevřením pobočky řetězce restaurací Pizza Coloseum, který je řešen v duchu klasické italské restaurace.
„Stavební práce budou hotovy do konce dubna, v květnu se budeme věnovat interiérům a první hosty chceme přivítat v červnu 2011,“ plánoval zástupce investora Ivo Enenkl.
zdroj:denik.cz
„Čeladnou jsme si vybrali jako vůbec první místo na Severní Moravě, kde otevřeme restauraci z našeho řetězce Pizza Coloseum. Okouzlilo nás především prostředí a to, jak rychle se zde budují nejen nové domy, ale především objekty pro sport a rekreaci. Věříme, že do naší restaurace v Čeladné tak budou jezdit i lidé ze sousedních obcí a blízké Ostravy,“ dodal majitel řetězce Jan Mužátko.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.