Rozšíření továrny Plakor Mošnov

Předmětem záměru je rozšíření stávající výrobní haly. Realizací přístavby dojde k vybudování nových prostor pro montáž automobilových nárazníků a jejich skladování.
Jedná se o lehkou průmyslovou výrobu.
Objekt je rozdělen do tří hlavních částí: příjmový sklad nekompletních výrobků, montáž, sklad hotových výrobků. V 2.NP objektu bude umístěn příjmový
sklad pro nezkompletované výrobky, které budou přicházet dopravníkovým pásem ze stávajícího objektu haly. V příjmovém skladu budou nárazníky tříděny a skládány do přepravních vozíků (RACK). Odsud budou posílány třemi výtahy do 1.NP na montáž. Zde budou na montážních linkách zkompletovány a opět naskládány do přepravek a odeslány do expedičního skladu. Z expedičního skladu budou přepravky s nárazníky expedovány k zákazníkům.
V nově vybudované hale budou rovněž umístěny kanceláře, prostory pro údržbu, šatny a místnosti technického vybavení haly. Součástí projektu je rovněž návrh na vybudování zpevněných ploch okolo nové haly a nezbytné vedení inženýrských sítí . Nosné konstrukce objektu budou železobetonové, prefabrikované, založení objektu je na pilotech v základním rastru 12×12 m. Obvodový plášť je lehký ocelový z horizontálních sendvičových panelů s výplní PUR nebo minerální vlnou.

plakor mosnovzdroj: EIA

Související články


1 komentář

  1. Balde :

    vypadá to že prumyslova zone v Mošnově se opět zaplňuje thumbs UP :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.