Rozšíření areálu HL Propan

Novostavba kompletační haly firmy HL Propan zabývající se hlavně přestavbami vozidel na LPG a CNG v Ostravě Vítkovicích.

vizualizace z hlpropan.cz

Související články


Komentáře

 1. aleš m. :

  No, já nevím, ale na webu by se měly prezentovat stavby v Moravskoslezském kraji a ne boudy. Myslel jsem si, že tento web bude ukazovat nové stavby a ne kdejaké plechové hangáry – to přece nemá s architekturou nic společného.
  Ale samozřejmě je to jen můj názor. Možná, že se to někomu bude líbit.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš m.: ber to jak specialitku pro gurmany :) mas pravdu, ze s architekturou to moc spolecneho nema, ale zaroven nejsi na archiwebu, informujeme i o cyklostezkach a podobnych vecech.. zatim to je v norme snad.. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  aleš m.: Není to sice bůh ví co, ale je to taky stavba a třeba se najdou lidi které to může zajímat. Různé rozšíření průmyslových areálů jsme tady prezentovali už dříve a je to alespoň vyváženější. Taky rád fotím zajímavější stavby, ale tolik architektonických unikátů aby zaplnily tyto stránky se nestaví.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jarda :

  Je to pozitivní, že se firmě daří a staví halu. A koneckonců to stavba je. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Lukas :

  Já v te firmě jsem jako učen

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.