Rodinné domy U Kostela

Stavební firma DK 1 ve spolupráci s výrobcem systému Ytong postaví v Ostravě-Třebovicích šest domů v rekordním čase sedmi měsíců. Projekt nabídne koncepci „bytu na zahradě“ a vznikne urbanistická lokalita, která nabízí klid a zároveň vyhovuje životnímu stylu obyvatel města. Společnosti DK1 a výrobce Ytongu, společnost Xella CZ tímto projektem navázaly na dřívější spolupráci, při níž za pouhých 24 hodin byla postavena celá hrubá stavba rodinného domu v Bolaticích-Borové. Nyní se DK1 rozhodla postavit celý developerský projekt, kdy hrubé stavby plánuje dokončit do konce listopadu a hotové domy předat novým majitelům k nastěhování v dubnu 2015. Celkem vzniknou tři nízkoenergetické dvoupodlažní dvojdomky, dva jednopodlažní a jeden dvoupodlažní.

Časové milníky:
Základové konstrukce – 29. 9. 2014
Zahájení zdění – 8. 10. 2014
Dokončení hrubých staveb – 30. 11. 2014
Předání domů novým majitelům – duben 2015

u kostela

u kostela

Aktuální foto z webcam:
u kostela

celý článek na: stavbaweb.cz

Související články


Komentáře

 1. Třebovják :

  Kam to tam nacpali… nasáčkované kolem hřbitova? Asi se inspirovali Tošenovským, jeho bílá hacienda stojí přímo naproti druhé strany hřbitova!

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Thunderbird :

  Zajímavá „hurá“ akce. A mají to už vše prodané? Na webu není ceník nebo zmínka o obsazenosti.
  Jinak, celkem „pidi“ domky na „pidi“ pozemcích. Ale pokud se to cenově bude blížit bytům v Porubě, proč ne?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Crazym :

  Jsem městský tvor a náhodou do toho bych šel. Líbila by se mi ta jednopodlažní varianta ať na staré kolena nemusím do schodů. Dokonce i pidi pozemek by mi vyhovoval, jsem v podstatě líný tvor a nebude tam tolik práce. A lokalita je taky dobrá, kolem se asi už nic nepostaví a nájemníci hřbitova jsou ti poslední co mi vadí :-) Nemůžu taky najít info a stránky DK1 mi nějak nejdou, taky by mě zajímala cena, obsazenost apod. Máte někdo jiné info?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Thunderbird: Příprava stavby a její následná realizace zas tak „hurá“ není…
  „Projekt nabídne koncepci „bytu na zahradě“ a vznikne urbanistická lokalita“

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.