Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Jezdím kolkem této lokality pravidelně roky – překvapil mě rozsah toho projektu a fandím mu. Obvod pomůže s infrastrukturou, kousek je tramvaj + Hrančník. Jsem zvědavý na strukturu nájemníků – bude to i dobrý studijní materiál, těch bytů je tam hromada. Ale držím palce.
Slovo rezidence tady trochu nesedí. Ale je super,že to spravili.
Palec nahoru za odvahu. Problém není „ghetto“, ale blízký centrální odval Zárubek. Ten jistě bude v budoucnu rekultivován a může to být hodně zajímavá relax lokalita, ale je otázka o jaké budoucnosti se bavíme. Nyní jsme vedle hlavní ostravské skládky odpadů, včetně nebezpečných.
Palec dolů za barevné řešení fasád a za ty okna – poprava za úsvitu.
to je hezké
Kdo to vybydlil? Když někdo něco vybydlil, měl by zůstat bez obydlí. Bydlak.
Ty okna jsou opravdu mazec,za mě ty barvy docela ok
S barvou fasády a okny to přeci nemyslíte vážně? Vždyť tam není ani špetka invence, či nějaký odkaz na Slezsko. Mohlo to být decentní a třeba v cihlové barvě s hnědými plast okny, nebo odkaz na pozdni sorelu ala Kunčičky od Heim-duchod-staden. Tohle je bohužel šeď mezi haldama. :( Samozřejmě je fajn že se to opravilo. Jen smutné jak Česku vládne šeď technických stavařů.
Dnešních pár cvaků https://crazymir.rajce.idnes.cz/Rezidence_Zarubek
Moc se za ten rok nezměnilo, jen přibyl betonový plot kolem co musel stát balík a má potenciál z toho udělat pevnost a ghetto pro solventní vyvolené :-) Asi se maká uvnitř což není vidět tak jako to, že za rok se to venku moc nepohlo ač oficiální stránky nabízejí „renderovaný ráj“ https://rezidencezarubek.cz/ :-)