Rezidence Zárubek

Lokalita vybydlených domů bývalé dělnické kolonie na Zárubku doznala značných změn. Všechny domy v lokalitě jsou postupně opravovány.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Situace:

zdroj: rezidencezarubek.cz

Související články


Komentáře

 1. rom :

  Jezdím kolkem této lokality pravidelně roky – překvapil mě rozsah toho projektu a fandím mu. Obvod pomůže s infrastrukturou, kousek je tramvaj + Hrančník. Jsem zvědavý na strukturu nájemníků – bude to i dobrý studijní materiál, těch bytů je tam hromada. Ale držím palce.

  Thumb up 16 Thumb down 0
 2. Tom :

  Slovo rezidence tady trochu nesedí. Ale je super,že to spravili.

  Thumb up 15 Thumb down 0
 3. aggu :

  Palec nahoru za odvahu. Problém není „ghetto“, ale blízký centrální odval Zárubek. Ten jistě bude v budoucnu rekultivován a může to být hodně zajímavá relax lokalita, ale je otázka o jaké budoucnosti se bavíme. Nyní jsme vedle hlavní ostravské skládky odpadů, včetně nebezpečných.
  Palec dolů za barevné řešení fasád a za ty okna – poprava za úsvitu.

  Thumb up 13 Thumb down 4
 4. zerdě :

  to je hezké

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. marian :

  Kdo to vybydlil? Když někdo něco vybydlil, měl by zůstat bez obydlí. Bydlak.

  Thumb up 12 Thumb down 2
 6. Riltr :

  Ty okna jsou opravdu mazec,za mě ty barvy docela ok

  Thumb up 1 Thumb down 3
 7. Kurt :

  S barvou fasády a okny to přeci nemyslíte vážně? Vždyť tam není ani špetka invence, či nějaký odkaz na Slezsko. Mohlo to být decentní a třeba v cihlové barvě s hnědými plast okny, nebo odkaz na pozdni sorelu ala Kunčičky od Heim-duchod-staden. Tohle je bohužel šeď mezi haldama. :( Samozřejmě je fajn že se to opravilo. Jen smutné jak Česku vládne šeď technických stavařů.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Dnešních pár cvaků https://crazymir.rajce.idnes.cz/Rezidence_Zarubek
  Moc se za ten rok nezměnilo, jen přibyl betonový plot kolem co musel stát balík a má potenciál z toho udělat pevnost a ghetto pro solventní vyvolené :-) Asi se maká uvnitř což není vidět tak jako to, že za rok se to venku moc nepohlo ač oficiální stránky nabízejí „renderovaný ráj“ https://rezidencezarubek.cz/ :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.