Komentáře

  1. Tomas T. :

    Kolik odhadujete cenu techto bytu?

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Martin [msstavby.cz] :

    Podle velikosti bytu. Dle deníku tam mají být byty do čtyřiceti metrů čtverečných : „Zahájena už byla taky stavba italského projektu Casa sul Fiume v Biskupské ulici u řeky Ostravice. V přízemí by měly být obchodní prostory, o patro výš kanceláře a nahoře pak hlavně menší byty do velikosti čtyřicet metrů čtverečních. Stavba by měla být dokončena na podzim příštího roku. „

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.