Rezidence Svatá Trojice

Projekt řadových rodinných domů Svatá Trojice na Slezské Ostravě získal územní rozhodnutí, které nabylo právní moci 8.1.2015. Stavební povolení bylo podáno 28.1.2015.

Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele stavby, předpokládá se , že stavební firma by měla být vybrána do konce února.
Pokud vše půjde dobře, tak v letošním roce by měla začít i stavba.
Vizualizace projektu:
rezidence svata trojicerezidence svata trojice

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Je to kousek do Steré kuželny, takže ideální poloha :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. MM :

  Menší domek je podle mě opravdu malý, kuchyň z obývákem včetně jídelny cca 30m2 je prostě málo. Větší dům má dobrou dispozici až na nesmyslný balkón, který ubírá prostor koupelně a šatně. Jaký smysl má balkón u ložnice, když mám zahradu. Snídani těžko budu nosit do prvního patra. Osobně nechápu smysl balkónu u rodinného domku. Pokud nemáte naprosto fenomenální výhled, tak to nedává smysl. Kdo má barák s balkónem tak vám to potvrdí, že tam nechodí. Když chce ven, jde na zahradu.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 3. Thunderbird :

  O cenách zatím mlčí, ale asi to bude pěkná „řacha“. Stačí vzpomenout na RD Keltičkova. Oproti ní je tato lokalita zatím dosti „schmutzig“, ale tipuji, že budou sázet na postupnou změnu k lepšímu. Např. i díky tomuto obytnému souboru.

  Btw. smrad a prach v ceně, ale to je všude v OV :(

  Thumb up 3 Thumb down 9

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.