Rezidence Svatá Trojice

První domy nabývají finálních tvarů a připravují se pozemky pro další. Byly také zbourány staré garáže pod touto stavbou.

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Když se dívám na ty fotky a vidím ty mokré zdi vzápětí obkládané polystyrénem, tak si myslím, že to bude dost hurá stavba a dřív či později se to nějak projeví, protože většinou platí že práce kvapná, málo platná :-(
  Škoda, místo je to fajné.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. kdojekdo :

  A skoro naproti se brzy začne dostavovat a stavět Vyhlidka Františkov pod taktovkou Bystroň group – v prodeji od května 2016.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Ross :

  Doufám, že tohle bude impuls pro rekonstrukci cesty nad Trojici. Aby se tam mohl postavit ta trolejbusová dráha.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Ross: Myslíš-li ulici Na Baranovci a Keltičkovu, tak tam se s provozem trolejbusů počítá a zastávky Na Františkově jsou postaveny jen zatím bez využití. Problém je ta úzká část cesty Na Baranovci s vracečkou a samozřejmě to kdy se příslušní ouředníci rozhodnou, že do toho půjdou. Zatím řeší asi jiné „priority“ :-) DP by to myslím uvítal, protože by měl k dispozici propojky v případě problémů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jordanix :

  Kontrolní otázka, kolik to stojí?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. balde :

  můžete mi někdo osvětlit proč tam je historicky tolik garáži?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Ross :

  Crazym: O problematice vím, proto narážím na tu rekonstrukci cesty. Tímto by se i lidé z východu od Ostravy dostaly pohodlně (a rychle) trolejbusem z Hranečníku do Zoo. Jistě, že by to šlo i bus linkou přes Zvěřinu, ovšem to nikdo neprosadí.

  balde: Pro horníky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jirka :

  Jordanix: kolem 5-ti mil. podle pozemku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. kdojekdo :

  Výstavba trati Františkov 2. etapa se administrativně dotýká cca 76 pozemků s minimálním výkupem, podrobné plány jsou již víc než 7 let staré.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. sa_mr :

  Na stavbě se pokračuje.
  Co mě překvapilo, tak se začíná něco dít s prolukou (jestli to tak lze nazvat) na ulici Keltičkova. Alespoň, když jsem jel o víkendu kolem, pozemek je oplocen a snad probíhá výkop základů.

  http://www.imagehosting.cz/?v=1296607458.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.