Rezidence Stodolní

Vizualizace objektu druhého zájemce, společnosti Promet Commercial, v v lokalitě Stodolní, který však s žádostí o koupi neuspěl.

Autor: Petr Lichnovský architektonická kancelář s.r.o.

Související články


Komentáře

 1. HU-190-12 :

  Tady bude jistě super bezva bydlení, hlavně o výkendech to slastné noční ticho.

  Thumb up 4 Thumb down 23
 2. balde :

  HU-190-12: stejné bydlení jako třeba v centru Prahy nebo jakéhokoliv města na jihu Evropy, kde je noční život. Vlastně je výhoda, že ten kdo to koupí ví, že vedle je Stodolní, než, kdyby mu po pár letech takové podniky nově vyrostly za domem z ničeho nic.

  Thumb up 25 Thumb down 0
 3. Mx :

  Město se zavázalo zaplatit 70%, max. 15mil. kč nákladů na tu pěší zónu vítězného projektu, resp. na okolí krom samotného domu. Za to se v Ostravě rekonstruuje obvykle tak několik obyčejných autobusových zastávek, natož luxusní dlouhá pěší zóna. Už vidím, jak investor zaplatí krom domu i kvalitní pěší zónu, když v Ostravě na to všichni investoři kašlou. Zajímalo by mne, zda si město stanovilo podmínky kvality, když to platí. No, jsem zvědav, jak to dopadne oproti luxusu na fotkách.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 4. josef :

  Za mě hezčí návrh, než ten vítězný.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 5. thvari :

  josef: mají šanci se vyšvihnout, Petr Lichnovský architects jim mohou nakreslit stejně parádní dostavbu proluky Vojanka, kterou Promet od města koupil

  Thumb up 8 Thumb down 0
 6. adamous :

  Vubec by mne nevadilo to recyklovat a postavit to nekde o kus vedle.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 7. davidb :

  Do parkování je pouze vjezd, výjezd bude ve stejném místě?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. hugo :

  Promet je při chuti a ukazuje své vize a nakupuje. Ale kdyby tak bylo vidět taky něco, co postavil nebo opravil, léta prázdný Mior nic, u Vojanky se jen mění obrázky a zatím nic(Ok, koupil to nedávno). Rád bych viděl taky nějakou realizaci. Jinak jsou to jen vlhké sny.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 9. sanju :

  Bude záležet na použitých materiálech, ale z představených vizualizací se mi líbí víc ta od Linkcity – střídmější, ale zároveň elegantnější, míň megalomanská. Díky za tyhle dokumenty, zaujalo mě, že je na situačním snímku rozkreslený i park/náměstí kolem Jatek a hlavně i zastavěná proluka u Prodloužené Masné.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 10. rom :

  Nikde se neřeší využití těch 2 velkých bytových domů hned vedle – patří podnikateli z Hlučína. Z venku vypadají relativně slušně, ale je tam možné udělat desítky bytů, kanceláří atd. Nechápu, proč to pán neřeší. Je to velká škoda – mohlo by to být do roka hotové.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 11. Crazym :

  rom: Byly na prodej, tak pokud ještě jsou, doporučuji je koupit a všem nám tady ukázat jak se to dělá :-)
  A smeknu když to budete mít hotové za tři roky.

  Thumb up 7 Thumb down 2
 12. HU-190-12 :

  balde: I tohle je odpověď. :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 13. Tomas :

  Jak čtu,tak Semerák zase rádi…bože můj…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 14. Marthin :

  Už prodávají byty. Z těch vizualizací oceňuji, že bude mít dům parter. Rozhodně městotvornější, než co je tam dosud. https://www.rezidence-stodolni.com/nabidka/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 15. bapi :

  Ty jo, garsonka u koleji a cesty v Ostrave za 2.8 mega… Tak tohle pujde na dracku. Urcite z toho zas nebudou investicni byty mimo-ostravskych a byty nadnarodnich firem. :))

  Thumb up 1 Thumb down 4
 16. Crazym :

  Marthin: Tak do toho jdu, v důchodu budu vysedávat na balkóně v tichém zeleném dvoře a vychutnávat si výhled na zátiší s galerii současného umění Plato https://www.rezidence-stodolni.com/nabidka/4-a-10/

  Thumb up 2 Thumb down 1
 17. Dan :

  bapi: Co je na bydleni u koleji spatne? Uz neni obdobi pary ;)
  V evropskych mestech se kolem trati stavi luxusni domy. Treba jako v Curychu https://www.google.com/maps/@47.379474,8.5314976,3a,75y,16.48h,88.25t/data=!3m7!1e1!3m5!1sKTzED51fx4cgnIVNNLOUAA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DKTzED51fx4cgnIVNNLOUAA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D196.05371%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu

  Thumb up 4 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.