Rezidence Park Hrabůvka

Aktuální pohled na probíhající rekonstrukci objektů v Ostravě-Hrabůvce, ze kterých vzniká rezidenční bydlení pod názvem Park Hrabůvka.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Ostravan :

  Tak ještě odkaz na vodíkové město:-): https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/vodikove-mesto-ostrava-halda-jan-svetlik.A200907_569634_ostrava-zpravy_woj

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. Doporučení :

  Pořád se chlubit kde se.co dělá ale před strojirenskym učilištěm je bývalé hřiště velké místo pro stavbu nějakého pěkného obchodu.V okolí nikde nic.

  Thumb up 1 Thumb down 11
 3. aldik :

  Doporučení: Musí vám stačit Hruška :D pro ostatní to asi není zajímavé :D Objednejte si nákup domů Z Tesca, nebo Rohlíku a nechtějte tady další krabici ;)

  Thumb up 5 Thumb down 3
 4. Oasis :

  +článek: „Rezidenční bydlení v Ostravě-Hrabůvce berou lidé útokem. Zájem trhá rekordy“ na denik.cz: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/ostrava-nove-byty-bydleni-rezidence-park-hrabuvka-20201020.html

  Thumb up 6 Thumb down 1
 5. vojta :

  Oasis: Jasný důkaz, že stavět v Ostravě má smysl! Tímhle článkem by město mělo zaspamovat emaily všech developerů.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 6. DRJPJR :

  Oasis: „Berou útokem“ … „trhá rekordy“ … “ jen se po nich zaprášilo…“ tolik emocí do jednoho článku o dvou bytových domech umí nacpat jenom MS deník (tentokrát dokonce i na více než 10 řádcích textu).
  Jinak projekt samozřejmě vypadá – zatím na obrázcích – velmi dobře.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 7. Crazym :

  vojta: Jediné co to dokazuje je, že do PR dávají nejen dost energie :-)
  Honem lidi, už jich moc nezbývá https://www.rezidenceparkhrabuvka.cz/nabidka_bydleni/#flat-filter Psali to ti nezávislí hledači důkazů v Moravskoslezském Deb.lníku :-)

  Thumb up 3 Thumb down 4
 8. adamous :

  Crazym: Co ze zkusenosti vim, tak kolikrat se nektere byty schvalne do nabidky uvolnuji az pozdeji, aby to vypadalo, ze projekt je temer vyprodan, ani bych se dokonce nedivil, kdyby nektere rezervace po case zmizely, takze bych podobne clanky bral s mirou. Kazdopadne jsem se tam byl nedavno podivat a bouraci prace jsou tam uz v plnem proudu.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 9. Dethro :

  My s manželkou si tam byt kupujeme a opravdu to vypadá, že lidé po tom jedou jako draci. Vybírali jsme ze tří bytů, které byly na webu označeny jako volné, avšak při osobní schůzce jsme se dozvěděli, že z našich vybraných je volný pouze jeden. Pro ten zájem to nestíhají na webu ani aktualizovat. A to si vemte, že kolaudace druhé budovy má proběhnout až v červnu 2022. Myslím, že stavební firma IMOS odvede kvalitní práci. Zjišťoval jsem, že dělali i výstavbu nějakého rezidenčního bydlení v Brně a lidé jsou tam velice spokojení. Cena mi přijde na byt velikosti 3+kk (+ „zahrádka“ o velikosti 60 m2), vlastní parkovací místo a soukromé prostory v areálu velice solidní. Je docela zajímavé, že naprostá většina kupujících je z Ostravy – Jihu.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 10. thvari :

  Dethro: moc se tomu nedivím, že se o to lidi „perou“, je to nové bydlení v pěkné lokalitě, vévodí tam tomu Jubilejní kolonie, ale obecně je to zelená, klidná čtvrť se spoustou bytovek nebo menších paneláků.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 11. balde :

  thvari: hlavně v okolí je dost zeleně

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.