Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Pěkné, neurazí. I lokalita je lepší než ta Družstevní co tady byla před pár týdny.
Mně se to moc nelíbí. Minizahrádky a lidi z bytovek se budou koukat, kdo a co na té minizahrádce dělá. Nic pro mně.
Mě se to také nelíbí, projekt ničím neoslní, přijde mi, že je to jen trošku lepší verze paneláků, které se zde stavěly v 70. nebo 80. letech minulého století. Čili dobrá myšlenka totálně zničená tím, jak to bude vypadat, tedy opět průměrně, jak je tady zvykem :-(
no to bude větší doprava na staré cestě a budou bliž u hřbitova k tomu pozemku bude město rozšiřovat hřbitov ten hřbitov bude asi třikrat a nebo dvakrat větší než je ted někde mam vykresy jak ma přibližně byt velké
file:///C:/Users/Uzivatel/Desktop/projekty%20a%20ruzne%20dokumenty/uzu/5.%20studie/a3/02.pdf
na ploše kde bude nejspiš nová rezidence se začlo buldezerovat jinák pěkný projekt
Rado:
když pominu vizuální stránku, tak já jsem naopak bytovými domy nadšen.
Podle mě se teď staví pouze RD, což si nemyslím že je dobrý směr.
Bydlení vy se mělo zahušťovat a né se rozlézat do plochy.
Pak chybí dopravní obslužnost, občanská vybavenost apod.
davidb: Pokud si někdo staví RD, nechť si jej staví. Při cenách dnešních nájmů je opravdu lepší si platit hypotéku a budovat něco svého i přesto, že jsou úrokové sazby někde jinde než před rokem. Bydlení v RD není snem každého, stejně tak jako i opačně, bydlení v bytě. Já nedám na RD dopustit, třebaže mě to možná stálo jeden hezký vztah, kdy dotyčné bydlení ve věžáku přišlo mnohem atraktivnější než v RD s velkou zahradou:-)
Rado:
Já tady ale vidím problém v záboru plochy, kdy prostor pro bydlení třeba 1000 lidí je úplně jiné u RD nebo bytu.
Stačí se podívat na mapy.cz a letecké mapy 2003 – 2018- ten zábor tam prostě je.
Tím pádem se zvyšují cesty autem, protože většina RD je na periferiích, do škol, do kroužků, na nákup (i tím, že tam nejde zajistit MHD).
A bojím se kam to povede třeba za 10, 20 let. To bude jedno město od Ostravy až po Frýdlant s rodinnými domky.
Vždyť i tady na tom projektu to jde vidět.
RD je 14 – po v průměru 3 osoby = 42 osob
Bytů je tady 54 (pokud dobře počítám :-)) x 3 osoby = 162 osob
Což je skoro 4x více při záběru prakticky stejné plochy!!!
Prostě jsem pro větší výstavbu bytových domů.