RD Trojanovice

Fotografie novostavby rodinného domu v Trojanovicích.

Autor: Master Design s.r.o.

zdroj: stavbamsk.cz

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Líbí.
  Osobně bych ještě popřemýšlel o změně okolí domu, namísto golfového trávníku něco jako kvetoucí louku, trnkové keře, švestky a jeřáby. Prostě přiznat vesnici, ne městský satelit.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Davidb :

  Pěkné, ještě bych to chtěl vidět od vchodu a vnitřní dispozici.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Rado :

  Víte, ono mít zahradu, o kterou se musíte starat, moc nefrčí. Mám ve svém okolí pár známých, kteří přechod byt – RD moc nezvládají, protože žádné technické služby jim zahradu neposečou, plot nenatřou, záhony nevyplejou. Chtít mít velkou zahradu se stromy, nedej bože ovocnými, to musíte mít v sobě. Navíc takové ty zahrady, kdy se po nich projdete a najíte se, ty už nefrčí vůbec. Takže byť nejsem zastáncem golfového pažitu, pro některé to je opravdu maximum, co mohou zvládnout, neboť prostě dům není byt a dům se zahradou si dokáže ukrát poměrně velký kus našeho volného času. Ale jak už jsem napsal, někdo s tím počítá, někdo je z toho nemile překvapen.

  Thumb up 6 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.