Komentáře

 1. Jann :

  Šel jsem před pár dny kolem a rezidence je to pěkná. Smutný pohled je ale na neopravované secesní vily a paláce kolem, např. palác Silesia hned vedle. Stavět je záslužné, opravit ale krásnou stavbu po předcích je teprve frajerství.
  Nejhorší „zločin“ je ale tato (nedodělaná) zateplovačka pár metrů za rohem v Revoluční ulici:
  https://mapy.cz/zakladni?x=17.6914002&y=50.0883727&z=19&l=1&pano=1&pid=12765889&yaw=0.661&fov=1.571&pitch=0.156

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Pavel :

  Jann:
  Ten polystyren mi připadá jako poslední rána z milosti po všech předchozích prznících zákrocích na tom domě. Bohužel, nejde-li zrovna o památkově chráněný objekt, dostane majitel stavební povolení na ledacos. Pokud se teda nějakým povolením vůbec obtěžuje.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. xxx :

  Jann: To je pravda. V Bayreuthu je to krásně vyjádřeno: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bayreuth_M%C3%BCnzgasse_7_Schild.jpg („Renovace starého domu je mnohem zábavnější než stavba nového a stojí sotva dvakrát tolik“)

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.