Rezidence Gardenia

Aktuální fotografie přestavby bývalé školy v Jistebníku na rezidenční bydlení.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. klik :

  To snad ani není možné! Oni sníží překlad okna a narvou tam malinké okýnka.

  Thumb up 18 Thumb down 4
 2. Paulo :

  Tak too bude mazec. :(
  Určitě jim to někdo s těmi okny navrhl ala zelená úsporám. :( Češi jsou prostě kulturní barbaři. Už se těším na polystyren, anebo zboření věžičky. 🖤😿🤯

  Thumb up 5 Thumb down 2
 3. Paulo :

  Původní stav:
  http://www.oas.cz/verejne-drazby/objekt-skoly-s-pozemkem-v-jistebniku-ok-novy-jicin-1023
  A teda aspoň lidi s balkónem budou mít světlo.
  https://www.google.com/search?q=na+prodej+budova++%C5%A1koly+Jistebn%C3%ADk&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=imsvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj2hsnT6MzrAhWLiFwKHfGLAeYQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=360&bih=654&dpr=3#imgrc=ooPcT-FsIe6_TM

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Nevím co by jste chtěli, je to rekonstrukce bývalé školy na byty a v těch nemůžete mít obrovské okna pod strop které byly kdysi potřeba nejen pro světelné podmínky a vzdušnost tříd kde bylo běžně i 30 lidí. Taky si myslím, že tam budou podhledy snížené stropy, v bytech už není třeba vytápět 3,5 metru výšky a dá se do nich spoustu schovat. Hele ta škola nebyla zase nějaký architektonický zázrak http://www.oas.cz/data/storage/thumbs/1600×1600-scale-ke/images/p1270035.jpg a to že se změní způsob jejího využívání na byty ji zachránilo jinak by byla odsouzena k záhubě. Spíš mě zaráží, že garsonka o 27 m2 v takové ř.ti a s takovým půdorysem je za milion i když celkové obrázky z vizualizace nevypadají špatně, přeci jen furt je to Jistebník :-)

  Thumb up 2 Thumb down 6
 5. Crazym :

  Ježiš, zapomněl jsem odkaz na tu garsonku :-) https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/1+kk/jistebnik-jistebnik-/2338733660#img=4&fullscreen=true sorry.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 6. MM :

  klik: Bohužel i výška prostoru byla snížena, což je velká škoda. Klasické cihlové domy mají svou cenu, dnes se to finančně nevyplatí stavět a když už to tam je, sníží to sádrokartonem. Škoda.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. klik :

  Crazym: je fajn, že využíváš možnost se ke všemu svobodně vyjádřit, ale méně je někdy více. Právě, že konverze z bývalých škol (nejen), nabízí mnohdy unikátní architekturu, při zachování předem daných parametrů, jako jsou okna, výška stropů, velikost místností, chodeb apod. Obhajovat použití snížených podhledů a celkové obrázky z vizualizace nechám bez komentáře.

  https://i.pinimg.com/originals/72/11/a5/7211a5d7229ec6dc4112daacbb1f600d.jpg
  https://parispropertygroup.com/data/uploads/2020/05/balcony-1600×1200.jpg

  Thumb up 6 Thumb down 4
 8. aggu :

  klik: Okno dělá dům.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Crazym :

  Jj, každý by chtěl bydlet jak na zámku ale nikdo by to nechtěl platit, já osobně vyrostl a nyní vlastním byt s výškou stropů 3,30 v Krausových domech a nějaké ty zkušenosti s tím mám, je to fajn a dá se z nich vybudovat nádherné bydlení ale jen když na to máš. Takže „konverze z bývalých škol (nejen), které nabízí mnohdy unikátní architekturu, při zachování předem daných parametrů, jako jsou okna, výška stropů, velikost místností, chodeb apod.“ je určitě možná a je to krásná představa a dokáži si představit, že tak vznikne plno nádherných prostor k bydlení které navíc budou i architektonicky cenné, unikátní a duši takových investorů jakými určitě jednou budete i vy lahodící. Takže přeji hodně úspěchů a doufám, že se jednou se svým dílem stvořeným s tak vytříbeným architektonický vkusem uživíte a pochlubíte :-) A já je budu zdálky obdivovat stejně jako fotografie luxusních Pařížských apartmánů pro high society které mi zde postujete a budu se těšit až je realizujete i ve zdejším kraji. Nechápu proč jim to v tom Jistebníku nedošlo a kdo jim to zatajil, že je z té školy mohli mít :DD

  Thumb up 5 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.