Rezidence Františkov – aktuální stav

Dokončení stavby je plánováno na třetí kvartál 2012, těžko říct, jestli bude splněno, aktuální stav vypadá následovně:


Související články


Komentáře

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Na Opavské u Zahrádek je nový billboard s velkým „F“ a sloganem co je lepší než bydlení v rd, nebo tak něco. Dále je uvedena http://www.frantiskov.cz , která nefunguje. Ví k tomu někdo něco více?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. sa_mr :

  O projektu informace nemám, ale snad se tento projekt konečně dodělá. Jedinou tragédii vidím v tom rd vedle a popravdě nechápu jak tam mohl vzniknout.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. balde :

  tohle nechápu, ještě lepší poloha než domy v parku, to byl bylo prodáno ještě by se to nedostavělo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Ambry :

  Správně je http://www.rezidencefrantiskov.cz – prodej bude zahájen 1.5. 2016. Fandím těmto projektům, Slezská je výborné místo. Tak uvidíme a budeme sledovat…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Ambry: Jojo, sledujte a představte si :-) Já jak už jen slyším jméno Michal Bystroň, zabliká mi varovná kontrolka zpozorním a začnu lustrovat okolí http://rejstrik.penize.cz/04460146-vyhlidka-frantiskov-s-r-o Jj, Stodolní je jedna velká dědina :DD

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Thunderbird :

  Crazym: Proč zpozorníš?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Thunderbird:Protože už je za nimi a i za mnou nějaká minulost včetně úmyslně zlikvidovaných firem ze kterých si pak nic nevezmeš a konkrétně u tohohle projektu kdy firma je založená 6.10.2015 a ty základy tam jsou už několik let mi automaticky prostě rozsvítí kontrolka a automaticky bych pokud bych měl zájem investovat svoje prachy zpozorněl :-) Tím nechci říct, že tenhle projekt je nějaká levárna a to místo si myslím, že je velmi dobré ale holt už jsem vyškolen a bolelo to :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: jako ze se udela sro na developersky projekt je docela bezna praktika. nerikam, ze je to ok a ze s tim nasledne nebyvaji problemy, ale mi to prijde jako uplna klasika..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.