Rezidence Františkov

Na Ostravsku sice vlivem ekonomické krize a zvýšené nezaměstnanosti poklesla kupní síla obyvatel, nikoli však zájem o byty. I to je důvod, proč firma Trikaya Czech Republic koupila od firmy Orco pozemek ve Slezské Ostravě se základy domů, kde chce začít budovat „Rezidenci Františkov“.
Nový developerský projekt „Rezidence Františkov“ bude stát v klidné části Slezské Ostravy s výhledem na centrum města. Společnost Trikaya hodlá na ploše o velikosti 2 750 m2vystavět 63 bytových jednotek s podzemním parkovištěm.
Celý bytový komplex bude tvořit pět bytových čtyřpodlažních domů s byty o velikosti 32 m2 až 117 m2 (1+kk až 4+kk).  Obyvatelé bytů budou moci využívat vlastní zahradu s bohatou zelení, hřištěm pro děti i prostory pro grilování. Bytové domy pak budou propojeny společnými podzemními garážemi, které nabídnou 53 garážových stání. Dalších osm parkovacích stání pak bude k dispozici pro nové majitele bytu v nadzemní části areálu.
Bydlení v Rezidenci Františkov je díky různým velikostem bytů vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro početnější rodiny. Polohu bytů a umístění v blízkosti centra ocení především lidé, kteří preferují výbornou dopravní dostupnost do centra i ostatních částí města.
Projekt financuje skupina TRIKAYA, která má finanční základnu v Lucembursku. V rámci ČR působí jako investor vlastních developerských projektů. Zkolaudování „Rezidence Františkov“ je plánováno na srpen 2012.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.