Rezidence Františkov

Na Ostravsku sice vlivem ekonomické krize a zvýšené nezaměstnanosti poklesla kupní síla obyvatel, nikoli však zájem o byty. I to je důvod, proč firma Trikaya Czech Republic koupila od firmy Orco pozemek ve Slezské Ostravě se základy domů, kde chce začít budovat „Rezidenci Františkov“.
Nový developerský projekt „Rezidence Františkov“ bude stát v klidné části Slezské Ostravy s výhledem na centrum města. Společnost Trikaya hodlá na ploše o velikosti 2 750 m2vystavět 63 bytových jednotek s podzemním parkovištěm.
Celý bytový komplex bude tvořit pět bytových čtyřpodlažních domů s byty o velikosti 32 m2 až 117 m2 (1+kk až 4+kk).  Obyvatelé bytů budou moci využívat vlastní zahradu s bohatou zelení, hřištěm pro děti i prostory pro grilování. Bytové domy pak budou propojeny společnými podzemními garážemi, které nabídnou 53 garážových stání. Dalších osm parkovacích stání pak bude k dispozici pro nové majitele bytu v nadzemní části areálu.
Bydlení v Rezidenci Františkov je díky různým velikostem bytů vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro početnější rodiny. Polohu bytů a umístění v blízkosti centra ocení především lidé, kteří preferují výbornou dopravní dostupnost do centra i ostatních částí města.
Projekt financuje skupina TRIKAYA, která má finanční základnu v Lucembursku. V rámci ČR působí jako investor vlastních developerských projektů. Zkolaudování „Rezidence Františkov“ je plánováno na srpen 2012.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.