Rezidence Anna

45 nových bytů v projektu s názvem Rezidence Anna by mělo vzniknout v Ostravě-Martinově.

V současnosti se zde nachází tento objekt:

zdroj + další informace: rezidence-anna.cz

Související články


Komentáře

 1. Tomko :

  Vedle té pochybné ubytovny? :O

  Thumb up 13 Thumb down 7
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Tomko: Pochybný je jen tenhle komentář.

  Thumb up 7 Thumb down 20
 3. Rdm :

  A ta nižší vedlejší budova půjde k zemi? nebo nechápu jak chtějí docílit toho stavu z vizualizace

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. Ostravan :

  Další domy zřejmě vyrostou nebo se zrekonstruují, viz: https://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/rekonstrukce-premeni-kancelare-na-23-najemnich-bytu

  Rekonstrukce domu v Husově ulici a možný vznik Rezidence Janáčkova poblíž městských jatek.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. David :

  Martin [msstavby.cz]:
  Bydlet vedle „Hoteláku“ ať už v Martinově, Zábřehu nebo Hrabůvce je v dnešní době a hlavně v Ostravě faktor F!!
  O tom snad nesní nikdo natož se nastěhovat do nového baráku, vedle Hoteláku.. naproti Mlékárna a Masokombinát…
  projekt vypadá důstojně…

  Thumb up 13 Thumb down 2
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Ostravan:https://www.msstavby.cz/husova-7-29-01-2019/
  Je to tu už od ledna.

  David: No vtipné, že za tím hotelákem, ubytovnou, nebo jak tomu říkáte vznikla celá nova ulice rodinných domů a plánuje se tam další výstavba RD.

  Degenerujete chlapci. Tam není žádný problém.

  Thumb up 8 Thumb down 17
 7. thvari :

  Kecy v kleci, drysty v kisni, po tomhle projektu se zaprasi. Martinov je klidna, atraktivni lokalita, dobra dostupnost MHD i autem, na konci mesta, blizko na pole a do lesa, to presne lidi chteji a za to jsou ochotni platit, ze tam stoji masokombinat nikdy nikomu myslim nevadilo, jeden nejaky sesly dum vedle je malickost, jinak to tam jsou vsechno rodinne domy nebo novejsi porevolucni zastavba lidi, co si splnili sen a sli do sveho.

  Thumb up 17 Thumb down 5
 8. David :

  Martin [msstavby.cz]:
  tady se bavíme o pozici toho domu.. rodinné domy tam vznikly ale ani jeden nemá výhled naštěstí na Martinovskou..
  Jednoduše řečeno stavět vedle Ubytovny takový projekt určitě ne. Ale Lidl by se tam hodil bez debat…
  thvari: v Ostravě určitě není žádný boom co se týče výstavby nových bytů, takže bodejď by se po tom nezaprášilo, pro lidi s autem ideál, dostupnost MHD jak jsi řekl jen dobrá vůbec ne skvělá, co se týče ceny ta zas tak vysoká nebude.. Ale Ti co chtějí to pole jen ať se tam zabydlí :) Stadlerem taky dojedou nakoupit o něco dál ale co už

  Thumb up 5 Thumb down 7
 9. Martin [msstavby.cz] :

  David: Ale ty rodinné domy s objektem sousedí. Opravdu nechápu důvod, proč by bytový dům nemohl stát u Martinovské?

  Opět se ptám. Co je s tou ubytovnou?
  Označení ubytovna je dáno vyhláškami… Ne tím, kdo tam bydlí.

  Thumb up 5 Thumb down 9
 10. Migi :

  Martin [msstavby.cz]:
  Ja myslim ze nejde o Martinovskou ale proste o tu ubytovnu. Co si budem namlouvat nemaji dobre jmeno, nastehovat se tam do pekne lokality je jedna vec ale doufat ze za rok se z vedlejsiho objektu nestane azylovna pro mene zpusobile…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 11. MM :

  Za mě je lokalita v pořádku, stačí se podívat na zástavbu okolo nebo stávající bytovky na ulici Průběžné. Není nic na tom bydlet u cesty, to je zkrátka město. Ohledně dispozice, bohužel je trend, že se vracíme do doby kdy se staví králíkárny. Byt 2+kk 40 m2 a 3+kk 68 m2 není ideální. Očekávám od bydlení v novostavbě komfort a to znamená prostor. To znamená 2+kk minimálně 55 a 3+kk 75 metrů čtverečních. Pro 4 členou rodinu je 65 m2 zoufale málo. Každopádně jen ať se staví, ať je z čeho vybírat!

  Thumb up 9 Thumb down 1
 12. Jann :

  Projekt je to krásný, já tomu fandím, ale ta vizualizace je (jako často v obdobných případech) prachsprostá manipulace. Nikdy to tam takto nebude vypadat, nevzhledný výškový dům je záměrně potlačen do kontury, i fakt na třetím snímku, že se budete v podstatě z okna dívat do zdi. A druhý obrázek?? Bytový dům napravo jednoduše zmizel ze světa. Smutné, trochu to vypovídá o kvalitě realitního byznysu v ČR.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 13. thvari :

  MM: pidibyty mají asi dva důvody. jednak je bydlení drahé, ale nutné. pak narůstá počet lidí, co žijou sami nebo bez rodiny, a těm stačí místa míň – důchodci, kterých je díky zvyšující se úrovni a věku dožití čím dál víc, a pak mladí singles nebo páry, co se zakládáním rodiny čekají, než jim bude 35

  Thumb up 5 Thumb down 0
 14. MM :

  thvari: Podle mého takové byty aspoň v ČR na seniory necílí. Hlavně když jsem koukal, tak podle mého mají špatně uvedené dispozice. Byty 2+kk s výměrou 40 m2 jsou ve skutečnosti byty 1+kk. Stejně tak byty 3+kk s výměrou 50 m2 jsou ve skutečnosti byty 2+kk. Nevím proč tam mají takové chyby. Byty mají povedené dispozice, ale nerozumím koupelně s toaletou. U bytu 3+kk je velmi nekomfortní!

  Možná to chápu špatně, ale norma uvádí toto: Je-li jen jedna záchodová mísa v bytě se 3 a 4 obytnými místnostmi, musí být v samostatné místnosti (záchodě). V bytech s 1 a 2 obytnými místnostmi může být jediná záchodová mísa umístěna ve společném prostoru pro osobní hygienu.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 15. Miv :

  Jelikož touto lokalitou celoročně běhám, tak vím, že bych se tam nikdy nenastěhoval z důvodu ovzduší. Jedná se o nejnižší bod v okolí ve kterém bydlí několik starousedlíků, kteří topí kde čím. Když je jsou horší rozptylové podmínky, tak se hnus z okolních lokálních topenišť (zejména z Martinova) stahuje sem. Průmyslový areál naproti tomu pak příliš nepomáhá.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 16. aggu :

  Miv: Je dost možné, že komplex bude dostavěný akorát v době, kdy začne zákaz provozu starých kotlů. Což je už za 3 roky (podzim 2022).

  Thumb up 1 Thumb down 1
 17. Karel :

  Pokud jsem se dobře díval, tak bytový dům má 4 nadzemní podlaží. Vím, že v Martinově byla územní regule, že se můžou stavět domy, které mají maximálně 2 nadzemní podlaží a podkroví. U „Rošťáka“ jsou bytové domy, ale ty mají vždy 3 nadzemní podlaží včetně podkroví. Pokud tato územní regule nebyla zrušena, tak tento návrh je nesmysl a budou muset jít s podlažími dolů. Tedy méně bytových jednotek.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. t :

  nevite neco o tomto projektu? nezda se mi ze by se tam neco delo. a fb stranku maji dokonce zrusenou

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.