Revitalizace bytových domů Dukelská

Aktuální fotografie revitalizace původně panelových domů na Dukelské ulici v Kopřivnici.

Celý blok (pět jednotlivých vchodů) prochází kompletní revitalizací, která zahrnuje zateplení objektů, výměnu fasádních otvorů (oken, dveří), rekonstrukci vstupů či výměnu výplní zábradlí lodžií. Velmi pozitivní a příkladné je to, že revitalizace všech domů probíhá v jednotném a velmi vkusném stylu.

Fasáda je řešena v bílém odstínu. Jednolitá hmota je decentně rozbita béžovým odstínem lodžií. Výplně zábradlí lodžií jsou z mléčného skla. Odpadne zde tak častý nešvar, kdy jsou např. tyčová zábradlí vyplňována nopovými fóliemi, rákosem, nebo vojenským maskováním. Mléčné sklo navíc sjednocuje fasádu a potlačuje rušivý vliv obsahu balkonů na celkový vzhled objektů.

Současná realizace mezi ostatními revitalizaci svým vkusným provedením opravdu vyniká.

Související články


1 komentář

  1. FM :

    super, kéž by toto byl standard

    Thumb up 16 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.