Retail park Poruba

Stavba je téměř dokončená a podle informací z webu i téměř obsazená.

Související články


Komentáře

 1. O. :

  laciné a škaredé

  Thumb up 19 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Dneska se staví z různých strašných materiálů – třeba dřevostavby už dneska nemusí mít v sobě vůbec dřevo – dříve tam byla alespoň dřevěná kostra opláštěná dřevoštěpkovou deskou pak se dá zvenku zateplení zevnitř sádroš a vypadá to jako barák – ale dneska už to tak nebývá – dřevo je drahé takže konstrukce je z profilů na sádroš a dřevoštěpková deska je taky drahá když jí překryje polystyren – na vlastní oči jsem viděl když místo ní dávali tvrdý papír – takže lidi dneska bydlí v papundeklové krabici za miliony. Burgerking to ovšem překonal – ten je postavený z pytlů na odpadky.

  Thumb up 5 Thumb down 10
 3. KL :

  acdlcia [msstavby.cz]: z pytlů na odpadky? Nevím, která budova je myšlena, ale ta menší na posledních třech fotografiích, je zděná z cihelných bloků. Horní část bude mít pravděpodobně nějaký obklad a to černé je difúzní folie, na kterou ten obklad příjde.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. aldar :

  Dobrý příklad toho, jak si někdo představuje oblouk!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. BERRY :

  To vypadá jako nějaké KFC, Mc’Donnalds na těch posledních fotkách?!

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. hamburger :

  BERRY: Bude tam Burger King :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.