Komentáře

  • O. 29.04.2020  ●  16:25

    laciné a škaredé

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 29.04.2020  ●  18:47

    Dneska se staví z různých strašných materiálů – třeba dřevostavby už dneska nemusí mít v sobě vůbec dřevo – dříve tam byla alespoň dřevěná kostra opláštěná dřevoštěpkovou deskou pak se dá zvenku zateplení zevnitř sádroš a vypadá to jako barák – ale dneska už to tak nebývá – dřevo je drahé takže konstrukce je z profilů na sádroš a dřevoštěpková deska je taky drahá když jí překryje polystyren – na vlastní oči jsem viděl když místo ní dávali tvrdý papír – takže lidi dneska bydlí v papundeklové krabici za miliony. Burgerking to ovšem překonal – ten je postavený z pytlů na odpadky.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 10
  • KL 29.04.2020  ●  19:45

    acdlcia [msstavby.cz]: z pytlů na odpadky? Nevím, která budova je myšlena, ale ta menší na posledních třech fotografiích, je zděná z cihelných bloků. Horní část bude mít pravděpodobně nějaký obklad a to černé je difúzní folie, na kterou ten obklad příjde.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • aldar 30.04.2020  ●  10:58

    Dobrý příklad toho, jak si někdo představuje oblouk!

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • BERRY 06.05.2020  ●  19:09

    To vypadá jako nějaké KFC, Mc’Donnalds na těch posledních fotkách?!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • hamburger 07.05.2020  ●  05:27

    BERRY: Bude tam Burger King :-)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.