Renovace objektu Bieblova

V centru Ostravy proběhla renovace fasády domu na ulici Bieblova.

bieblova centrum

bieblova centrum

Původní stav:bieblova centrum

Související články


Komentáře

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Koukám, že opravili i fasádu domu, co sousedí ze západu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Rýša :

  Konečně pěkná fasáda. Žádné křiklavé barvy. Moc povedené. A jen pro zajímavost – postavení lešení, oprava omítky, nové oplechování, nová fasáda, úklid a rozebrání lešení – vše jen za 14 dní. V prosinci před Vánocemi. A ještě jedna zajímavost – nedělala to ostravská firma ani firma z Česka – proto asi ta rychlost…..na Ostravu nevídaná: přijeli, opravili, odjeli. Bez průtahů a bez výmluv na počasí, bez výmluv, že dům je ve špatném stavu, že se nepočítalo s tím, že pod starou omítkou budou cihly a beton a proto musí navýšit rozpočet a dokud nebude, tak práce zastaví, atd. atd., co slýcháváme u většiny ostatních ostravských projektů.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. Danek :

  Rýša: Podle toho jak popisuješ se bude jednat o poláky.Takhle ani pracují prostě profíci.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Rýša: ja jen pro obecny kontext tady v diskuzich: ty nejak vidis do zakulisi „vetsiny ostatnich ostravskych projektu“?

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. Rýša :

  Hynek [msstavby.cz]: Ne, do zákulisí nevidím. Vidím jen z venku jako obyčejný občan. A samozřejmě z toho pohledu se na to dívám a také občas, co si přečtu v tisku nebo na internetu, Vám se třeba líbí zákulisí stavby terminálu na Hulvákách? A pak následky těchto zákulisí??? Mně teda rozhodně ne. A proto jsem tak nadšen touto rychlou opravou fasády a do zákulisí příprav toho projektu jsem taky neviděl….

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.