Remoska se stěhuje do Kopřivnice

Společnost Remoska plánuje přesunout výrobu z Frenštátu pod Radhoštěm do Kopřivnice. Výroba by se měla následně i rozšířit.

Za účelem výstavby nového závodu byly v místní průmyslové zóně prodány pozemky o výměře necelých 13 tisíc metrů čtverečních společnosti Aproreal. Ta za parcelu, na které hodlá vystavět výrobní závod firmy Remoska, zaplatí něco málo přes 5 milionů korun. Stavbu výrobního závodu provede sesterská společnost Aproreal, a ta bude nově vzniklé výrobní prostory Remosce pronajímat, což je model, který obě firmy v rukou jednoho většinového majitele údajně praktikují už řadu let

Jak bude nový výrobní areál zatím není moc známo, snad jen z inzerátu hledající nové zaměstnance.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.