Relax Park Příbor – Úvod

V malebném městě Příboře vyroste zcela nová dimenze bydlení, vzdálená ruchu velkých obytných celků, nabízející svým umístěním velmi dobré propojení s centrální městskou památkovou a volnočasovou zónou. Projekt RELAX PARK PŘÍBOR byl navržen pro lidi, kteří milují výhody života ve městě, a zároveň si od něj chtějí ve svém volném čase odpočinout v klidné části města s řekou na dosah. Jedná se o tři samostatně stojící objekty, propojené vhodně uspořádanou komunikační zónou a zelení.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.