Rekonstukce bezpečnostních prvků Těrlické přehrady

Těrlická přehrada na Karvinsku prochází v současné době největší rekonstrukcí od svého dokončení v roce 1964. V rámci projektu „Zvýšení bezpečnosti vodních děl za povodní“ probíhá oprava bezpečnostních prvků vodního díla tak, aby bylo spolehlivé i při tisícileté vodě. Stavba začala na podzim roku 2010 a hotova by měla být na jaře 2013.

celý článek: infoportaly.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.