Komentáře

  • Jarda 15.09.2017  ●  08:17

    Konečně je vidět, proč se mu říkalo „Železňák“

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • Aleš 15.09.2017  ●  08:33

    Inu, koukám, že ta ocelová konstrukce je docela zkorodovaná, a to zejména na stycích s těmi trapézovými plechy…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aldik 16.09.2017  ●  15:19

    Lepší varianta by bylo celé to sjednotit pod jednoho majitele, zbourat, postavit nové OC včetně podzemního parkoviště využitelného i pro trvalé (placené) stání okolo bydlících obyvatel ;)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 4

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.