Rekonstrukce „Železňáku“ v Hrabůvce

Další část komerčních prostor prošla rekonstrukcí, drogerie Teta zvětšila svou prodejnu a v místech kde kdysi byla videopůjčovna a potom trhovci je nový volný prostor.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Teda ty rozdělení nápisy kosm etika a drog erie v těch oknech vypadají fakt úchvatně :D Toto nemohli udělat jinak? Třeba jiný typ oken, delších a ne dvě krátké?
  Snad v tom volném prostoru bude něco smysluplného, klidně i vietnamci v moderním vzhledu :) Do takovéhleho starého sídlištního centra se ani nic moc jiného nehodí :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. marie :

  aldik:
  Slyšela jsem něco o restauraci/jídelně, samozřejmě jejich. Ale je to podle agentury JPP, takže bez záruky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Krokódýl :

  Zadny Železnak, ale vzdy Hlubiňák !

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Krokódýl: Tato problematika zde byla již několikrát řešena. Ale jelikož neumíte číst a spamujete nám tady stejným komentářem několik článků tak to speciálně pro vás vysvětlím ještě třikrát. Jak si lze povšimnouti je slovo „Železňák“ uvedeno v uvozovkách což znamená že se jedná o označení hovorové nikoli oficiální (myslím že žádný oficiální název tento komplex nikdy neměl a žádné logo na něm nikdy neviselo). Tento název je používán i jinými médii (pro příklad uvedu třeba Jižní listy) takže není důvod ho nepoužívat. O pojmenování centra se pokud vím uvažuje (návrhy mohli zasílat i obyčejní smrtelníci z řad davu), ale zatím k tomu nedošlo. Až k tomu dojde rádi se pak ve svých článcích přizpůsobíme.

  PS: „Hlubiňák“ je hovorový název hotelového domu Hlubina a bylo by dost divné kdyby se dvěma budovám říkalo stejně zvláště když jsou poblíž sebe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.