Rekonstrukce žel. budovy v Návsí

Výraznou proměnou za téměř 9,8 milionu korun prochází nádražní budova v Návsí. A nejde tady jen o rekonstrukci, druhá část stavební akce má charakter investiční.

Do milionových oprav výpravního objektu se pustila Správa železniční dopravní cesty (SŽDC). „V rámci opravných prací se provádí oprava střechy, výměna fasádních výplní otvorů, očištění a nátěr fasády, sanace vlhkosti zdiva v suterénu a oprava elektroinstalace. Součástí investiční části akce pak bude nová přípojka splaškové kanalizace s napojením na veřejnou kanalizaci,” popsala mluvčí SŽDC Radka Pistoriusová.

Stavbaři se pomalu blíží k finiši svých prací. Dokončeno by totiž podle harmonogramu mělo být do konce letošního roku.

zdroj: ehutnik.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Zerdě :

  To je natřená cihla a nebo nahozena omítka? Podle fotky to nepoznám.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Aleš K :

  To je natřená cihla.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Slosor :

  Střecha už to potřebovala. Vínová fasáda se mi nelíbí, stará byla hezčí. Ale co mě na našich nádražích irituje, jsou ty ošklivé standardizované modré cedule, které degradují spoustu krásných nádraží. Takhle nějak bych si to představoval. http://www.nejnadrazi.cz/images/rocniky/2018/Hradek_u_Susice/hradek_u_susice_1_ing._josef_kutil_20180905_112146_dscn0821.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.