Rekonstrukce ulice Nádražní

Trať byla kompletně odstraněna, podloží vybagrováno metr hluboko a připravují se nové podkladové vrstvy.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Kromě toho, že tam dělají randál bagry tam ale teď musí být jinak totální klid po pracovní době.. Kéž by z Nádražní udělali pěší zónu jen s MHD, a pak pro zásobování a IZS a poblíž velké záchytné parkoviště.. spíš parkovací objekt vícepodlažní. Však ono to lidi nezabije nechat auto kousek dál a dojít si pěšky nebo se svézt busem, jsme moc zlenivěli!

  Thumb up 13 Thumb down 4
 2. marek :

  klid je paradni, to je bez debat. Ale je to predevsim proto, ze zde nejezdi MHD, automobilova doprava je mene hlucna, takze ackoliv by pesi zona byla fajn, hluku by to moc nepomohlo.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 3. ANTI OSTRAVA :

  To je pracovní moralka jeden maka a ostatni se divaji :D lol

  Thumb up 6 Thumb down 1
 4. PetrP. :

  pracovní morálka je přesně taková, jakou si město zaplatilo… proto se rekonstrukce potáhne ještě rok, a i proto se nedá čekat, že by výsledek byl v bůhvíjaké kvalitě

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. ANTI OSTRAVA :

  Ostrava nema zadnu koncepci…. Architektúra nula bodu. Rozbite baraky.

  Thumb up 8 Thumb down 4
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  ANTI OSTRAVA: S takovými výroky by se mohl brzo nacházet na bodu nula počet vašich zubů.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 7. ANTI OSTRAVA :

  To je muj nazor a budu si psat co chci ja. Pane mame demokraci jo. Pane Ostrave se toho moc nezmnenilo.

  Thumb up 3 Thumb down 7
 8. ANTI OSTRAVA :

  Přiklad takhle ma vypadať mnesto hezky upravené. A pozor je to byvale delnicke mnesto. Ove je slaba radnice. Na radnici je architekt za dob socializmu. Vím očem mluvím.

  http://dromedar.topky.sk/cl/11161/1340671/Do-Kosic–Europskeho-hlavneho-mesta-kultury–laka-aj-britsky-portal-BBC

  Thumb up 3 Thumb down 3
 9. Jirka :

  ANTI OSTRAVA: ANTI OSTRAVA:
  v Ostravě se toho zmenilo mnohem vice nez jinde. Ostrava ma sve kouzlo a pokud se citite byt antiostravakem tak co vam brani se odstěhovat.

  Thumb up 5 Thumb down 3
 10. Rado :

  Nevím, tak jak zde není všechno růžové, tak zde není i všechno černé. Nicméně čtenář Anti Ostrava má právo na svůj názor a částečně ho s ním i sdílím, protože když na to přijde, v jiných městech toho dokázali mnohem více. Ten rozdíl začíná od nohou a nutno uznat, tak masově, jak se v Ostravě, bohužel i v centru používá zámkové dlažby, která už dávno není nic extra , to se jen tak nevidí. A zrovna ta ušlechtilá kamenická výroba (např. kostky) dělají ten rozdíl. A ještě k tomu, když už se zde kámen použije a nedívám se na katastrofální Masarykáč, tak je to pouze žulová kostka 10×10, ale nikde neuvidíte jiný rozměr, kombinaci různých rozměrů kostek, motivy. Opět je to pouze to nejjednodušší. Možná proto, aby to šlo co jak nejméně pokazit. A když má Nádražní dostat opět betonový kabátek, je na místě se ptát proč. Je to záměr nebo je Ova tak chudá, že se nezmůže na víc???

  Thumb up 5 Thumb down 2
 11. aggu :

  Rado: Reagovat na ANTI OSTRAVA nemá smysl, smysl má pozastavit se nad slovem „chudá“. Z pohledu RUD? Zájmu státu a investic ze státního rozpočtu? Všeobecného rozhledu konšelů? Jejich zájmu? Zájmu lidí o centrum? Otázky, samé otázky.
  Už se opakuju. Třistatisícové město řídí politici s rozhledem a mentální výbavou řídit třicetisícové městečko. Jsou to ti samí, kteří sedí v první řadě na Kájovi, jakékoliv obecní slavnosti obsazují na přání spřátelených agentur Michalem nebo Helenou, nechají se dirigovat kdejakým hochštaplerem, nevadí jim úpadek Hradu, k Ostravě (a k centru především) nemají žádný vztah. Kromě pár výjimek, kterým současný status quo, řekněme, vyhovuje.
  Budiž jim omluvou, že v historii neměl vztah k centru nikdo. Kromě komunisty Kotase, který ho chtěl zbuldozerovat. Je to jen o lidech. O penězích hned v druhé řadě, ale to je off topic.
  Všechno cenné a podstatné v Ostravě už 20 let obstarávají sami Ostraváci, často politikům navzdory. Snad s čerstvou výjimkou DOV/Hlubina.

  Thumb up 8 Thumb down 4
 12. ANTI OSTRAVA :

  to nám OV upada co? http://moravskoslezsky.denik.cz/podnikani/caterpillar-v-ostrave-konci-propusti-vsechny-pracovniky-20150803.html

  Thumb up 3 Thumb down 4
 13. Summerboy :

  ANTI OSTRAVA:jakou ma souvislost presunuti vyroby strojirenske spolecnosti z Ostravy d Ciny s Vami proklamovanym „upadkem“ Ostravy? je to sice smutne pro ty stavajici zamestnance, ale nei nahodou lepsi vizitka pro Ostravu to, ze zdejsi lide berou aspon o neco malo vic nez cinsti delnici? To jsou paradoxy…

  Thumb up 2 Thumb down 2
 14. Jirka :

  ANTI OSTRAVA:
  no hlavne ze v tom mate jasno :-). kolik je vam let? 14?

  Thumb up 2 Thumb down 2
 15. skelet :

  šmarjá, dyť je to obyčejný troll.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 16. ANTI OSTRAVA :

  Ov je montovna za 10 tis proc kdyby lidi nebrali pracu za par supu tak by zamestnavatele museli zvysit platy

  Thumb up 0 Thumb down 6
 17. Jirka :

  ANTI OSTRAVA:
  tak par info pro vase dovzdelani protože evidentne mate svůj pevny názor aniz byste o tom něco vedel. – po revoluci zmizelo z Ostravska 200.000 pracovnich mist v hornictvi a hutnictvi. pro region to mela byt teoreticky smrt ale v zasade se nic nestalo. relativne hladky prechod a mala nezamestnanost, z Ostravska se stal po Praze druhy nejvíce se rozvijejici region, investice do oblasti v porovnani s napr Brnenskem téměř dvojnasobna,a nyní nastal cas pro reseni „humanizace Ostravy“, coz je znakem ze oblast je konsolidovana, a montovna??? chcete rict ze zbytek Ceska není montovna???

  Thumb up 5 Thumb down 1
 18. ANTI OSTRAVA :

  NE Praze neni zadna montovna proto tam zije pulka statu

  Thumb up 1 Thumb down 5
 19. Jirka :

  ANTI OSTRAVA:
  :-) castecne mate pravdu tam lide většinou delaji servis pro montovny ve zbytku Ceska a delaji to jen za o něco vetsi almužnu nez jinde. ale to je typicke pro země které nejsou vyspele a jsou jen (vcetne Prahy) rezervoar blizke levne pracovni sily pro zapad

  Thumb up 2 Thumb down 1
 20. ANTI OSTRAVA :

  No castečne mate pravdu :) Ale zas musite uznat že Prahe je 4 % nezamestnanost a urcite uznate že pracu tam najdete rychleji.
  OV čeka na jedno misto 25 ludi a Praze 5 ludi.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 21. Jirka :

  ANTI OSTRAVA:
  jasne ale to jsme se dostali poněkud mimo. pak se muze argumentovat ze byty v OV jsou 4x levnejsi a tudíž dostupnejsi , ze zivotni naklady jsou mensi, ze prumerny plat zkresluje prijem hornich 10tis atd.atd. ….život v Cr je +- všude stejny.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 22. aggu :

  Don´t. Feed. Troll.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 23. acdlcia [msstavby.cz] :

  ANTI OSTRAVA: ANTI OSTRAVA:
  1. jsem netušil že i Caterpillar zkrachoval kvůli rekonstrukci Nádražní
  2. v Praze nepotřebují „montovny“ (to je opravdu slovo) tam mají miliardu call center

  Thumb up 3 Thumb down 0
 24. Crazym :

  Už vím proč to vše vždy tolik stojí :-) Teprve před pár dny jsem si všiml, že to kolejové těleso je kompletně oddělené od vozovky v ulici betonovými L bloky, že by ta betonová lobby fungovala i zde? Budoucí rekonstrukce bude jednoduchá :) http://www.imagehosting.cz/?v=p8202975.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Oasis :

  Crazym: Je tomu tak proto, že prostor ohraničený těmito bloky se poté vyplní antivibrační hmotou, která snižuje hluk: http://ostravablog.cz/foto/f_nadrazni-stavba_7-8-2015_foto_werner-ullmann_13v.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 0
 26. Crazym :

  Oasis: Tak díky za info, zase jsem o něco chytřejší, tu fázi jsem nějak nezaznamenal, taky když tam nemusím, tak tam nejdu a už vůbec ne přes den, to byla náhoda, že jsem jel na kole pro něco do servisu a vzal to po Nádražní :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 27. Crazym :

  Oasis: Tak díky za info, zase jsem o něco chytřejší, tu fázi jsem nějak nezaznamenal, to by mohlo hodně snížit vibrace.
  Taky když tam nemusím, tak tam nejdu a už vůbec ne přes den, to byla náhoda, že jsem jel na kole pro něco do servisu a vzal to po Nádražní :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.