Komentáře

 1. LabBrab :

  Tak to není příjemná zpráva…bydlím tam celý život a to zaslepení je vynikající zejména kvůli studentům a žákům zdejších škol, které sídlí přímo na oné křižovatce. Myslím si, že vůči nim to bude docela rizikovější. A ještě budou auta projíždět pod částí školy…zajímavé

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Nimrod :

  Souhlas, ale jaké si obyvatele MOAPu zvolili Ostravaky, takové teď mají kraviny…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  Nimrod: Nenazýval bych lidi žijící v Čeladné ostraváky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Vendor :

  Až tam auto zabije nějaké děcko utíkající na oběd, tak se cesta zase zaslepí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  Tomas: Jestli sis všiml, psal jsem záměrně Ostravaky, mysleje tím politické pseudohnutí, kterému šéfuje mafián Semerák. Jestli z nich běkdo bydlí na Čeladné nevím, asi máš lepší a důvěrnější zprávy….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  Nimrod: No tak to jsme se nepochopili…. kazdopadne ja myslel zbytek radnice a magistratu ktery tam uz sedi 20 let a hrajou si jen do kapes.
  Ale je zajimave ze v moapu mam hodne znamych, a nikdo si zatim na radnici nestezuje. Ale je to jen mozna tim, ze ted nic nevyplavalo na povrch…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Miv :

  Motoristi vpřed!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. lawfin :

  Proč by s z toho hned mělo stát místo smrtelných nehod. Mnoho škol je u průjezdných ulic a v poho a jsou tam navrženy bezpečnostní prvky…. Vlastně je dobře, že se toto slepé místo odstraní. Ulice ve městě jsou jako krevní řečiště, když je začnete zaslepovat, tím posíláte dopravu do jiných ulic, začnete ty další zbylé průjezdné komunikace ucpávat, což není dobře.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. PetrP :

  Přesně tak, přejet děcko může auto i v zaslepené ulici…. Tady pořád jen čtu, jak je špatně, že se tamhle staví cesta, tamhle je to taky špatně… já nevím, to chcete všichni chodit pěšky??? Když se to tam zprůjezdní, tak se uleví jiným cestám…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. thrpst :

  BTW v zaslepené Matiční se dnes parkuje snad úplně všude a neprospívá to nikomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.