Rekonstrukce tramvajové zastávky Prostorná

Tak máme 28. října a rekonstrukce další části ulice 28. října byla dokončena. Byly vybudovány nové unifikované zastávkové ostrůvky a to si vyžádalo úpravu okolní vozovky i chodníků. Všechny připojené ulice na straně směru do centra byly zprůjezdněny a v opačném směru naopak zaslepeny. Před některými obchody se na chodnících objevily jakési hrby, které dříve nebyly třeba. Zbývá už jen dodělat přístřešky a odvézt kadiboudu a vše bude hotovo.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  A co zastávka Daliborova bude se rušit ? Příjde mi, že se o tom mluvilo a ty dvě zastávky jsou od sebe hodně blízko.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jiřík: Třeba v Google mapách už ji odstranili.
  https://goo.gl/maps/wUyAb4JBzL32

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Podle původního plánu měly být taky průjezdné ty dvě ulice zaslepené kuželkama tak doufám že je to jen nějaké dočasné opatření.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  Super teď by mohli udělat místo zastávky Daliborova pěkné náměstí.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. tomm :

  No, jeden z krasnych detailu provedene rekonstrukce jsou lavicky na zastavce, pokud je to konecny stav, tak potes koste… Desky s nesrazenyma hranama, poradne neohoblovane a nenapustene, skoda ze tu neni detailni fotka. (omluva za diakritiku)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  tomm: Žádné neohoblované desky s nesraženýma hranama tam nevidím.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. tomm :

  dik za detail, no okraje na bocich nejsou a na omak nic moc hladkeho, jeste takova drobnost ze deska nepresahuje, ani nelicuje s „konzolou“, ale saha jen do jeji pulky. Nic vrazedneho, jen to podle me neni uplne super odvedena prace… ale to je muj subjektivni nazor

  Thumb up 6 Thumb down 0
 8. marek :

  Kdyz jsem projizdel v dobe, kdy pokladali dlazbu, tak jsem si vsiml, ze i de pouzivali nopovku, ovsem na rozdil od nadrazni ji zde polozili spravne.

  Pro stouraly: ne, nemam fetis na tuhle vec. :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 9. rasta :

  Tak ty hrby jsou tam kvuli tomu aby se dodrzela nastupni vyska schodu do obchodu. Ale to by meli podle mne meli resit majitele dotcenych objektu. Pro starsi nebo telesne postizene by to mohl byt problem… prapodivne reseni

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. aggu :

  Zhmotnělá představa konšelů o tom, jak mají vypadat dvě ostravské výstavní třídy – 28. října a Nádražní. I na vesnicích mají velkorysejší plány.
  Jenom mě zajímá kdo přesně je pod oběma projekty za město podepsaný. Předpokládám, že je to ještě někdo z minulé garnitury.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.