Rekonstrukce parku Stromovka

Město Havířov zadalo veřejnou zakázku na stavební práce rekonstrukce parku Stromovka.

Předmětem veřejné zakázky stavba č. 11027 – „Rekonstrukce lesoparku Stromovka – 1. etapa“ – zahájení stavebních prací na rekonstrukci lesoparku Stromovka a provedení stavebních objektů, které se dají provést samostatně a nejsou vázány na ostatní objekty celého areálu.
Jedná se o tyto stavební objekty:
SO-04 –Svahová betonová stěna. Umístěna u stávajícího mostu v severozápadní části Stromovky. Most bude očištěn a vyspraven a z jedné strany bude provedena zpevňující betonová svahová stěna, vyztužená ocelovou sítí a osazena pískovcovými kameny.
SO-07 – Rekonstrukce stávajícího betonového schodiště. Stávající betonové schodiště nacházející se v centrální části Stromovky je v havarijním stavebně technickém stavu, bude vybouráno a celé se provede nově. Materiál železobetonová konstrukce se šikmými nájezdovými ocelovými plochami – pásy pro pojezd kočárků.
SO-08 – Zábradlí. Jedná se pouze o dílčí část tohoto objektu, ocelového zábradlí z pozinkovaných trubek, která je součástí objektu SO-07 – Rekonstrukce stávajícího schodiště.

 

plné rozlišení: 3.5MB jpg

zdroj: havirov-city.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Honza :

    Byla by super nějaká cyklostezka.Která by umožnila bezpečnější cyklo spolejí Centra města s městskou částí Sumbark. Mimo rušné ulice v centu směrem k Tesco (ul. Garážnická ) napojující se přes (pěší / cyklistyckou lávku ) na ulici Požárnickou.
    Ulice u Skleníků je úzká velmi frekventovaná a často díky zácpám neprůjezdná .

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.