Rekonstrukce objektu ul. Mírová 55

V Ostravě-Vítkovících, na ulici Mírová, proběhla povedená rekonstrukce objektu. Objektu byla navrácena zelená okna, typická pro tuto městskou část. Dále byla obnovena fasáda včetně zachování a částečného obnovení říms.
Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme! Původní stav:

Související články

Komentáře

  • MareK 26.11.2018  ●  13:14

    To jalové okno, je povedená iluze ;-)

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 0
  • Aleš K 26.11.2018  ●  13:54

    Z dálky to ani nejde poznat :-)

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Jana 27.11.2018  ●  21:22

    Ta budova je bývalé vlakové nádraží Vítkovických železáren, ze kterého se jezdilo po vítkovických vlečkách od aglomerace až do Svinova. V půl třetí tam byl nával, protože to byl nejrychlejší spoj na vlaky do Opavy a Studénky.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.