Komentáře

 1. Nimrod :

  Tak to je hustý. Všiml jsem si, že na JIhu mizí zeleň tím, že se budují parkoviště. Ale že by měla být nahrazena tímto způsobem – brčálovou fasádou? Podle mě jim tam chybí ještě modrá, když už nechali ty hnusné výduchy ze vzduchotechniky oranžové. To že se to opravilo a bude sloužit dál, je každopádně super. Kombinace barev je ale na palec dolů…

  Thumb up 8 Thumb down 8
 2. thvari :

  Já to nejprve pochválím – o moc lepší než jak to vypadalo předtím. Jen ty barvičky, to je fakt mor :-D

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. aggu :

  Peníze, rozum a vkus. Problém je, když ti něco z toho chybí, pane majiteli.

  Thumb up 4 Thumb down 5
 4. meechee_n :

  Zamyslel se někdo z vás – kibiců – nad tím, že to je možná budoucí sídlo firmy, která má zelenou jako firemní barvu (Hypoteční banka třeba) ?? Ještě nevíte, co tam bude, ale už kritizujete, nadáváte a urážíte …

  Thumb up 11 Thumb down 4
 5. aggu :

  meechee_n: Zamyslel. Co to má společného s touhle „směšnou“ fasádou?

  Thumb up 1 Thumb down 5
 6. Balde :

  v kontextu místa kde to stojí je ta fasáda úplně v pohodě

  Thumb up 9 Thumb down 3
 7. Jarloch :

  už i ten panelák v pozadí vpravo na prvním obrázku je brutus..

  Thumb up 4 Thumb down 2
 8. Martin [msstavby.cz] :

  meechee_n: Lékařské zařízení. A i kdyby tam byla banka? Znamená to, že barák může vypadat jako omalovánka. Stačila bílá fasáda s šedými rámy oken. Ale ne. Musí být i random zelené pruhy a do toho něco šedého. A co teprve Moneta. Ta má logo od červené po modrou…

  Thumb up 5 Thumb down 4
 9. meechee_n :

  martin [msstavby.cz]: Hele, já nejsem příznivcem „cirkusových“ fasád a myslím si, že by měly být v tomto ohledu nějaké urbanistické regulace, ale nemám absolutně nic proti tomu, když si nějaká firma zvolí barvu fasády ve svých firemních barvách (pokud to samozřejmě není v centru města v jeho historickém jádru). Oni ten barák koupili, oni to platí, oni se tím barákem budou prezentovat před obchodními partnery, takže je zcela jejich volba, jakou barvu zvolí. Takže ano, barák za těchto okolností klidně může vypadat jako omalovánka, zejména když stojí na panelákovém sídlišti na okraji města …

  Thumb up 8 Thumb down 6
 10. meechee_n :

  aggu: Třeba to, že tomu provozovateli možná jako „směšná“ nepřijde. Jak píšu – třeba jsou to jejich firemní barvy. Mi osobně to tak strašné nepřijde. Zato třeba ten modrý panelák s diagonálními bílými pruihy v pozadí (foto č. 1), to je úplně jiná story …

  Thumb up 5 Thumb down 2
 11. via :

  meechee_n: Tím jako chcete tvrdit, že obyvatelé okrajových sídlišť jsou cosi podřadného, co nemá právo bydlet v hezkém prostředí a nesmí koukat do příjemné ulice a prostranství? LOL :D Tak dík.
  Pokud by majitel budovy měl v logu firmy hovínko, může si proto postavit dům ve tvaru a barvy hovínka? Chcete na něco takového koukat z vašich oken, páč přece bydlíte v nějaké podřadné čtvrti? To potom poznáte, až budete chtít svůj byt pronajmou/prodat a zdešení zájemci řekinou “ tak možná za půlku ceny bych to s tímhle výhledem bral“.
  A opět známý argument ze Sibiře: JÁ mám prachy, JÁ si můžu dělat co chci.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 12. Martin [msstavby.cz] :

  meechee_n: Sám píšeš, že nevíš, jaká firma zde bude. Ale už obhajuješ jejich firemní barvy?

  Thumb up 2 Thumb down 4
 13. Rdm :

  Mi se ta barevná kombinace líbí, to je přece subjektivní. Možná, že kdyby to bylo podle vkusu některého ze zdejších kritiků, tak bychom se teprve nestačili divit.

  Thumb up 5 Thumb down 3
 14. rasta :

  Můj ty smutku, to je „nádhera“ :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 15. Summerboy :

  Kdyz tak meli udelat pruhovanou i tu zelenou budku pro vratneho, nebo co to je… No, lepsi nez predtim, ale barevne je to trosku pres miru

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. meechee_n :

  martin [msstavby.cz]: Neobhajuji jejich firemní barvy, obhajuji jejich možnost ty barvy si svobodně zvolit, když je ten barák jejich a oni to platí – to, že není urbanistická regulace není jejich problém …

  Thumb up 2 Thumb down 2
 17. meechee_n :

  via: Jste demagog, který v mém příspěvku „našel“ něco, co v něm není … a jen tak mimochodem – tady máte pravdu – „cirkusová“ fasáda skutečně vadí míň na Dubině plné „cirkusových“ fasád okolních paneláků, než třeba v historickém cetru města – tohle z vás nedělá podřadné lidi nebo z vaší čtvrti podřadnou čtvť, takhle to prostě je. Opět zde platí, že absence jakékoliv regulace není chyba lidí, kteří ty fasády vymýšlejí, je to pouze nedostatek jejich vkusu … a cenu nemovitosti skutečně neovlivní výhled na dům s poněkud divočejší fasádou, ale úplně jiné věci …

  Thumb up 3 Thumb down 3
 18. Tano :

  Nevidím jediný důvod, proč by tahle budova nemohla mít takové barvy, když to má být továrna na výrobu pistáciovo-vanilkové zmrzliny.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 19. Vašátko :

  Mě se také líbí ty barvy. Oproti původnímu stavu rozhodně palec nahoru (jezdím okolo často a vážně to prokouklo). Jen nechápu ty výduchy na oranžovou. Já bych spíše chtěl ať se ztratí a volil bych nějaký odstín šedé (možná i černou).

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. Gabriela :

  V přízemí bude zřejmě Moje lékarna

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.