Komentáře

  • Aleš 26.06.2018  ●  18:47

    Já jen, že by to šlo i jinak… https://www.youtube.com/watch?v=Pp4vIoCZ56k

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • brzda 27.06.2018  ●  08:26

    Aleš: To by asi nešlo. 1. v tom videu je pod mostem nic – tady je pod jedním rušná silnice I/11 a pod druhým trať SŽDC a 2. cena bude asi taky trochu někde jinde.
    Toto místo lze celkem pohodlně objet díky „nové“ propojce Plzeňská-Pavlovova, takže no problem….

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • jiri 27.06.2018  ●  15:11

    video moc pěkné ale řek bych že by se to tu trošku předražilo a ještě sem to tu nikde neviděl takhle dělát-jinák par postupně přidávaných fotek s rekonstrukce http://bagrista2.rajce.idnes.cz/vyskovice_mosty_ostrava_zabreh_rekonstrukce/

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.