Komentáře

 1. marie :

  Dnes začala výluka dopravy. Západní most (směrem k Porubě) je zcela uzavřen, jezdí se po východním mostu. Bude to tam asi docela zajímavé a policajti asi budou mít hodně práce. Ač jsou upraveny svislé dopravní značky, ač je oznámení o změně řazení, ač je namalovaná žluté vodorovné značení, stejně si ráno řidiči jezdili jak chtěli.
  Tak pozor, z Výškovické na RUdnou směr Poruba neodbočíte!!!
  Nechcu to tam vidět kolem 7-8, až se začne zahušťovat provoz.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. jlname :

  Ta Pavlovova bude odpoledne totálně nasra*ky. :-/

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. Stavař :

  Perfektní zdokumentování , děkuji

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. hugoCZ :

  Fascinující je míra ignorance řidičů. To že se něco děje a bude dít ve větší míře už bylo poznat z výkopových prací. Ty tady s kácením stromů probíhají min. 14 dní. Na stránkách města se píše o budoucí uzávěrce mostů, na stránkách DPO, u cesty jsou vylepené stavební povolení. Stačí se jenom trochu zajímat. Ale je jednodušší ráno zůstat stát v koloně a ku.vovat, místo volby jiného způsobu dopravy.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 5. Mančík Rostislav :

  Dnes 9.5. 2018 Absolutně nezvládnuté značení pro řidiče jedoucí od Vítkovic , nebo jak jsem jel já, od Siko koupelny ul. U studia. Žádné upozornění, že se na Zábřeh, Výškovice, nedostanete !!! Všichni si udělali povinné kolečko kolem Kauflandu. Abych se dostal do Výškovic, tak jsem musel kolem Vítkovického stadionu – pak po Moravské – Helbich – Čujkovova – Kotva ……..Katastrofa ………A co nato odpovědní pracovníci ???

  Thumb up 2 Thumb down 7
 6. Kverulant :

  Jednosměrně uzavřená Výškovická, jednosměrně uzavřená Rudná, na most na Plzeňské nad Výškovickou se nedá najet. Prostě skvělé město, skvělá synchronizace oprav. Hlavně, že se na to téměř 30 roků sr… Slibovali, že před započetím stavby mostů na Výškovické bude nové světelná křižovatka Výškovická X Pavlovova…

  Thumb up 3 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.