Rekonstrukce mostů Plzeňská

Rekonstrukce začala, indiáni už vytrhávají koleje. Z vrchní strany se to sice nezdá, ale z té spodní je vidět že už to bylo opravdu potřeba.

Související články


Komentáře

 1. Přemek :

  A nevíte, jak to vypadá s mosty na Výškovické ulici? Mluvilo se o roku 2016, pak posun na 2017 a teď se dělají ty Plzeňské, tak to bude zase posun? Tam se měly měnit taky oba, jak přes polaneckou spojku, tak přes Rudnou. Díky za nějakou odpověď.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tano :

  Přemek: Tak jak jsem slyšel něco tam a něco tamhle, tak jsem si dal dokupy, že další na řadě budou právě mosty na Výškovické. Neřekl bych ale, že se do toho pustí letos, ale typuji, že za rok touto dobou.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Tano :

  Tak před hodinkou (kolem půlnoci) jsem jel po Rudné a vypadalo to, že se už mosty bourají. Někde to psali, že to budou bourat v noci.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. jiří :

  demolice tramvajového mostu nad rudnou už jdou k zemí ještě kousek a mužou dělát další.jinák v nočních hodínach budou bourat neb demontovát most nad vlakovým a tramvajovým pasem z duvodu vlakové dopravy. jinák par postupně vložených fotek z postupu práce.
  http://bagrista2.rajce.idnes.cz/plzenska_rekonstrukce_mostu/

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.