Komentáře

  • Jarda 19.08.2013  ●  10:59

    Tak a sprejeři do práce.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 19.08.2013  ●  12:31

    Jarda: Někdy se ptám, kam zmizela inteligence…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 19.08.2013  ●  13:12

    martin [msstavby.cz]: Já si ale myslím, že Jarda bohužel vystihl smutnou budoucnost krásné fasády…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 19.08.2013  ●  14:58

    Přesně tak, mluvím z vlastní zkušenosti. Dům po rekonstrukci v centru, kde bydlím, vydržel takhle hezký asi 14dní.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 19.08.2013  ●  15:31

    Proč to nejde všude, že?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Michal 19.08.2013  ●  19:25

    Že se nestane tahle fasáda brzy terčem vandalů? Tak téhle naivitě pro změnu já říkám křeč.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 20.08.2013  ●  00:06

    Tak, abych to shrnul….
    Jsem všeobecně rád za opravené fasády, chodníky, cesty apod. Ale opravdu mne nebaví číst pesimistické výlevy lidí, kteří nevědí, zda to co vypustí, opravdu musí všichni číst, nebo si o tom nemají s kým říct. Třešničkou na dortu je věštba / předpověď, že se to opravdu stane. To se týká více článků, ne jen tohoto.

    Všem Jardům, Michalům apod. doporučuji denik.cz / idnes.cz apod. :)

    Už se těším, až se ozve někdo po čase s komentářem, že fasáda je nějak poškozena. Jak to bylo u tramvajové zastávky Nová Karolina, že na jednom skle se objevila nálepka. Na takové pseudosoutěže zde nehraju.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • johny 20.08.2013  ●  04:03

    1) tak ty příspěvky nečtěte
    2) nebo je v opačném případě je zakažte
    3) První Jardův příspěvek není pesimistický. Pouze symbolicky vyzval sprejery do práce. Není tam žádná negativní emoce.
    4) za opravené fasády, cesty a chodníky jsou rádi všichni. Jenom někteří si dovolí veřejně připustit, že jejich opravený stav nemusí nutně trvat moc dlouho.
    5) Možná by stálo za to sem hodit seznam staveb, kde ani po delší době sprejeři neřádili, třeba by to lidi s opačným názorem mohlo odradit.

    Můj názor.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • LabBrab 20.08.2013  ●  08:45

    johny:
    tak třeba náš dům je po celkové reonstrukci od roku 2004 a za celou tu dobu ani jeden jediný tag od sprejera. Nyní jsem se přestěhoval do dalšího nově opraveného domu a je to již 9 měsíců a stále nikde není jediný tag.
    Oba dva domy jsou přímo v centru Ostravy.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 20.08.2013  ●  10:35

    LabBrab: Tak to Vám gratuluji a závidím, já s nimi válčím již skoro dva roky, vždy přemalovávám fasádu znovu a znovu. Jedině v zimě je klid, asi se za mrazů špatně sprejuje.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 20.08.2013  ●  10:43

    martin [msstavby.cz]: Milý Martine, pokud Vás příspěvky nebaví, tak je prostě ignorujte, ale opravdu kvůli Vám nikdo nepřestane své příspěvky psát. Ostatneě ani vy nepřestanete psát, že Vás naše příspěvky nebaví.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 20.08.2013  ●  11:12

    I zde na na msstavby se ukazuje, že náš hlavní problém je v myšlení lidí…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • LabBrab 24.08.2013  ●  20:48
    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 24.08.2013  ●  21:11

    Tolik let po válce a dům poničí nacisti pochodující městem, kdo by to byl řek.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Houbelec 25.08.2013  ●  12:29

    acdlcia [msstavby.cz]: Já myslím, že neexistuje žádný důvod nazývat tuto skupinu lidí „nacisti“. Složení takové „demonstrace“ obvykle bývá 10-20 samozvaných pravicových radikálů a stádo pár set podprůměrně inteligentních jedinců, kteří nemůžou být ideologicky označení nijak, protože nemají názory a nemyslí.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Danek 27.08.2013  ●  12:53

    LabBrab: Včera jsem jel na fotbal tak vidím.Dveře zaskeny.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 27.08.2013  ●  14:07

    acdlcia [msstavby.cz]: To nebyli nacisti, to byli dementi.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.