Rekonstrukce budovy Gong Poděbradova

Jedná se o rekonstrukci budovy Poděbradova 2738 v centru Ostravy na objekt s názvem Gong business center. K nastěhování k 1.7.2012.  Nyní je kolem objektu páska se zákazem vstupu (na staveniště).

Autor projektu: Atelier 38

Vizualizace:

Současný stav:

Související články


Komentáře

 1. lawfin :

  Vypadá to na zdařilou rekonstrukci. Jsem zvědavý na samatnou realizaci. Typuju že, s novými pracovními místy v budově dojde i k většímu oživení lokality.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Vypadá to pěkně – nevíte, zdali mají už něco prodané nebo pronajaté a komu, resp. jakým firmám?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. MM :

  Nevím nevím, vypadá to jako sídlo Krajského úřadu :-( Není to originální, ty dlaždice ve spodní části, to už je dávno minulost. Pokud by pouze budovu opravili a uvedli do původního stavu (vnější část) udělali by lépe. Škoda. Nevýhodou je parkování. Ta budova nemá jediné parkovací místo. Parkoviště naproti bude doufám, také zastavěno. Snad to pronajmou a lokalitu to oživí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Marek :

  Je to budova gongu… práce se připravují asi 2 roky a pořád nic. Jsou tam problémy s věcnými břemeny/pozemky, ale asi se to už vyřešilo. Budova by měla sloužit jako „inkubátor“ stavitelství, ale i to se už mohlo změnit. Parkování bylo řešeno v dvorní části s příjezdem mezi budovou a platanem.

  to MM: je vždy lepší, když je nějaká opuštěná budova opravena a využíváná, zvláště v centru města…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hampel :

  Dobrý den,
  co se týká obsazenosti je na tom budova již velice dobře. Zbývají ještě poslední volné kanceláře. Parkovací místa jsou vyřešeny za budovou a jich dostatek. V případě zájmu o volné kanceláře se můžete obrátit na telefon 773 666 886. LH

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.