Komentáře

  • ban 07.07.2012  ●  18:45

    Zrovna jsem se vrátil – ne z hradu :), ale z centra a šel kolem – pěkně opravená budova i prostranství kolem. Pak má cesta pokračovala k Sýkorovému mostu kolem nového skeletu naproti Ostravské brány.

    Neví redakce či někdo z tady píšících znalců, jestli budeme mít v centru druhý skelet jen pár měsíců nebo tzv na věčné časy – jako naproti Domu kultury?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Balde 08.07.2012  ●  12:41

    ban: sel jsem okolo a pracuje se tam, ale maji šnečí tempo, asi je pro ne vyhodnejsi finance tu stabvu pordlužovat, kvuli prodejum,

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.