Gong – foto z rekonstrukce

Dům je opticky tmavošedým keramickým obkladem rozdělený na parter, typická podlaží ve světlé omítce a na plechovou TiZn střechu. Symetrie objektu je zvýrazněna obložením středových rizalitů rovněž tmavošedým keramickým obkladem. Oknům v keramickém obkladu jsou sníženy parapety a společně s nadpražím jsou provedeny kónicky. Východní a západní fasáda jsou proti slunci chráněny posuvnými panely, fasáda se tak bude v průběhu dne proměňovat. Přístřešky jsou obložené TiZn. Vstupní dveře jsou plné, nerezové v kombinaci s bezrámovým zasklením, okna budou vyměněna za plastová bílá, popřípadě šedá.

zdroj textu: www.atelier38.cz

Související články


Komentáře

 1. LP :

  dle mého názoru velice povedená rekonstrukce. Líbí se mi ty posuvné žaluzie

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  No tak tomu rikam fofr… ani ne za pul roku a vzhled k nepoznani od puvodniho. A ty zaluzie jsou fakt super.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Sanju :

  Pokud by se zrealizovalo všechno, co je v okolí naplánováno (Bílý stín, „projekt Poděbradova“ a Campanile & Premiere Classe hotel), tak by se tahle část centra zvedla podobným způsobem jako Kostelní/Biskupská.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Včera jsem jel kolem, jednoznačně palec nahoru! Ono se už dneska staví poměrně rychle, takže když jsou finance, tak půl roku není zase tak krátká doba :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. LP :

  Ten hotel by tomu hodně pomohl… Ještě by to chtělo zbourat ten dům pod mostem a udělat tam třeba park a bude to…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mm :

  Viděl jsem i lepší rekonstrukce, ale tahle patří k těm povedenějším, velká změna, takže palec nahoru a jak píše „Sanju“, pokud by se povedly realizovat i další stavby, tak to bude skvělá část centra. Mimochodem jsem zklamaný, že hotel se ještě nestaví.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. MM :

  Nevím, ale vizualizace vypadala hůř než provedení. Je to pěkné, za mě pochvala.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.