Komentáře

  • via 14.08.2012  ●  15:43

    Podle dolní fotky se původně zřejmě jednalo o historickou budovu se zdobenou fasádou a pěknými okny. Takže z toho udělali mutanta. Takto se zateplují paneláky :/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • rasta 14.08.2012  ●  22:25

    tak to jsi šlápl vedle. Zvětralý,sotva držící břízolit to byl. Takže nic hysterického na tom nebylo. Zase to ukáže čas, ale chlopaci z polskej zateplovacej družiny se snažili :) Realizace pod hlavičkou Teplotechny, ale i beton tam vozili domíchavačky se zahraničními spz

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia 14.08.2012  ●  22:31

    via: Žádná cenná budova to nejspíš nebyla. Vzhled před rekonstrukcí je vidět na http://goo.gl/maps/ypw1v

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 15.08.2012  ●  09:29

    rasta: Nedivte se…. jeste zvysime dph o 3% a budeme mit vse nejdrazssi v cele evrope.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • via 15.08.2012  ●  17:45

    Stará budova to je, ale zmršili ji již někdy v 70-80. letech zřejmě. Dnes se v tom pokračuje.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.