Přestavba domu Halasova 9

Aktuální fotografie přestavby objektu na ulici Halasova v Ostravě-Vítkovicích.

halasova 9

halasova 9

Možná finální podoba objektu:
halasova 9

zdroj vizualizace: 3dum.cz

Související články


Komentáře

 1. Jan :

  Vítkovice frčí a zvelebují se do krásy myslím víc než jakýkoli jiný ostravský obvod :-) Všímáte kolik příspěvků o nových stavbách a rekonstrukcích v městském obvodu Vítkovice tady je? VIP čtvrť za chvíli.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 2. Balde :

  Jan: dle mě se z vítkovic stane takovy podnikatelský HUB, levné nemovitosti, dobrá dostupnost jak autem tak MHD, časem tam snad pookřeje i to bydlení.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 3. marian :

  Jan: Vítkovice čerpaly těžké love kvůli nějakému projektu na sociální začlenění vyloučených lokalit – proto opravené náměstí, ulice. A ano, různých firem je tam neurekom.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. aldik :

  Jan: Neviděl bych to tak růžově. Stále jsou ve Vítkovicích problémy s jistou menšinou co se neumí přizpůsobit, nedávno byla o tom dokonce reportáž v Událostech z Ostravy- zase tam nějaký vyčůraný podnikatel přistěhoval pár občanů oné menšiny a samozřejmě jsou problémy.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. Jan :

  Problémy s menšinou máte dnes už skoro po celé Ostravě. Já ve Vítkovicích bydlím už pět let a žádný problém jsem za tu dobu nezaznamenal. Krom české pošty když se vyplácí dávky :-) Jinak se mě tam bydlí velmi dobře. Máte všude blízko a každým rokem se Vítkovice mění do krásy :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.