Reko. střechy nemocnice Město Albrechtice

Na objektu Nemocnice Město Albrechtice probíhá rekonstrukce střechy.

Stavební práce spočívají v provedení kompletní výměny osinkocementové střešní krytiny za novou plechovou v červené barvě na objektu Nemocnice Město Albrechtice – oddělení ošetřovatelské péče. Budou použity střešní šablony 290×290 mm z legovaného hliníkového plechu tl. 0,7 mm a pro nižší sklony falcovaná krytina z legovaného hliníkového plechu tl. 0,7 mm. Budou kompletně vyměněny klempířské prvky. Dojde k výměně poškozeného dřevěného bednění a lokální výměně poškozených prvků krovu.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.