Karvinská nemocnice staví nový pavilon

Výstavba nového chirurgického pavilonu Karvinské hornické nemocnice pokračuje budováním základové desky a pilotů. Zhruba za 2 měsíce by měly být navezeny modulární kontejnery, které se usadí a začne se s vnitřním vybavením. Na přízemí nového pavilonu bude lůžková část, na prvním patře pak operační sály. Nemocnice zde chce v rámci screeningového programu provádět operace prsou, ale třeba také jednoduché zákroky jako žlučníky, slepá střeva, kýly, varixy, hemoroidy a další.

Vizualizace nového pavilonu

pramen: FB Karviná ŽIJE

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.